Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, előfordult már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, előfordult már, hogy itt gyk-n ti kezdeményeztetek ismerkedést privát üzenetben?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy fordult-e már elő valamelyikőtökkel ilyen. Én konkrétan egyszer kaptam női privét üzenetet, abban is egy cseszegetést kaptam a kérdésem miatt :D Férfi oldalról tudom, hogy ez nagyon jellemző, én is rengetegszer írok ilyen privát üzit ismerkedés céljából. (Most garantáltan nem fogok egyik válaszolónak se küldeni privit, ha mégis megtörténik, nem én vagyok a hunyó).

Amint általában előkerül a 18/N vagy hasonló varázsszó rögtön indul a privétüzis bombázás. Viszont kíváncsi vagyok női oldalról mennyire jellemző ez.

Kort nem muszáj írnotok, mert akkor letámadnak titeket :D

(21F)



2017. júl. 13. 22:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem írtak már páran. Egyikből sem lett semmi.
2017. júl. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szoktak nők írni de szerintem nem ismerkedési szándékkal. Konkrétan 1 volt aki amiatt írt.

De még semmi komoly nem volt.

2017. júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem is írt már lány de segítséget kért csak (és nem azt hogy tanítsak neki kámaszutra pózokat)
2017. okt. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem itt törtènt de a sèma hasonló! Van a f.b.-n egy sorozat "kibeszèlő" ahol bár szerettük a sorozatot azért egy pàr jelenetet elèggè kifiguráztunk. Ott ismertem meg egy lànyt flörtöltem vele tét nélkűl volt férje és 200 km re lakott...komolyan vette volt egy kis túl a barátságon beszélgetés amit ő kezdemènyezett! Aki viszont nyiltan csak csajozni akart miután kipellengèreztük meg is reptettük
2017. okt. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!