Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire normális? Hogy huszonéves/harmincas palik nyomulnak egy 14 éves lányra?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm hugijáról van szó, még nincs is 15. Nagyon szépséges lány ez tény, már most oda vannak érte a pasik. Idősebbnek néz ki ugyan a koránál de szerintem nagyon durva, hogy egy 14 éves lányt próbálja befűzni a 30 valahány éves pali meg sok huszonéves is. Egyébként van most "barátja" illetve "alakul" neki valami dehát az a srác is velem egy idős 24 éves...Nemtudom nekem ez baromi fura. A legtöbb mai 14 éves tény, hogy többnek néz ki a koránál én is ilyen voltam de éppen ezért tapasztalatból mondom, hogy még nagyon gyerek az ember ennyi idősen legalábbis én az voltam. Amúgy nagyon aranyos értelmes de kis naiv lány és nem irigylem, hogy ekkora "sikere" van mert nagyon sok a hülye... Ha eljön velünk valahova mindig rá kell vigyázni. Csak nem értem azokat a srácokat, nem zavarja őket, hogy egy éve még csak 13 volt? Szerintetek ez normális dolog hmmm?
2017. júl. 15. 01:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
51%

Férfi vagy kérdező?


A lányok/nők tapasztalatból tudják, hogy akár 20-30-40 év korkülönbséggel is nyálasan bókolgatnak, trágárkodnak, ölelgetnek, megérintenek bácsi korú férfiak is már egészen serdülő korunktól, és szerencsés aki megússza csak kidülledt szemű méregetéssel. Szerintem a legtöbbünknek van valami brrrr emléke túlságosan bizalmaskodó családi barátról, nagybácsiról, tanárról, buszon utazó vagy utcán közeledő idegenről.

2017. júl. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
24%
Sok 14 éves lány már szinte felnőttnek néz ki, simán dughatóak. Persze komoly kapcsolatot normális felnőtt férfi nem akar egy 14 évestől.
2017. júl. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
28%
A 14 éves lányok már nem kis gyerekek és élhetnek nemi életet bármilyen korosztályba tartozó férfivel. A btk. szerint 14 éven felüli lánnyal szexelhet bármilyen korú férfi, ha a lány is szeretné.
2017. júl. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
60%
hogy lenne normális, azok mind súlyosan betegek, de egyre több az ilyen
2017. júl. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Sunshinedoll ***** válasza:
79%
Nem, abszolút gusztustalan. Lúzer, ostoba pasik szórakoztatnak kislányokat csak. Tartsátok távol magatokat az ilyen felnőttektől!
2017. júl. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
77%

Amikor olvastam a kérdésedet, úgy voltam vele, hogy na jó, ennél semmi sem lehet gusztustalanabb, de aztán a válaszolóknak sikerült felülmúlnia azzal, hogy elkezdték a kislányt okolni, mert használta a "női csáberejét" a szegény 30 évesen.

Nem. Gyerekekre a világ minden pontján felizgulnak, vagy egyes esetekben feleségül is veszik őket felnőtt férfiak, még ott is, ahol nem sminkelhetnek, és kendővel kell takarniuk magukat.

Ez nem a gyerek öltözködéséről, vagy viselkedéséről szól, hanem a felnőttéről.

2017. júl. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Sunshinedoll ***** válasza:
72%

Azért mert egy kislány testileg fejlett, nem jogosít fel EGYETLEN FÉRFIT SEM arra, hogy kihasználja a pozícióját, mint idősebb felnőtt. A testi fejlettség egyáltalán semmennyire nem függ az érettségtől, és egy 14 éves kislányt aligha lehet érzelmileg érettnek mondani ahhoz, hogy huszonéves férfiakkal randizzon, fejezzétek be ezt a pedofil-apologetikus f-szomságot, abszolút undorítóak vagytok.


Az meg kvára lényegtelen, hogy mi minősül legális kornak, anno a rabszolgaság is legális volt, mégsem volt helyes.

2017. júl. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Sunshinedoll ***** válasza:
52%
És g-ci, komolyan mondom, ha még egyszer meghallok valami fehér keresztény s-ggfejt azon hisztériázni, hogy "jönnek a migránsok és megerőszakolják és kihasználják a gyerekeinket" ezzel a kérdéssel meg a válaszokkal fogom sz-rrá tetoválni a homlokát.
2017. júl. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
30%
Azért a rabszolgaság más volt. Az rossz volt. A tini csajok megdugásában viszont nincsen semmi rossz. Jó a farkamnak a szűz lyuk.
2017. júl. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
# 19 Az igen :DDD Milyen egyszerűen megfogalmaztad ezen felröhögtem :D
2017. júl. 15. 17:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!