Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire normális? Hogy huszonéves/harmincas palik nyomulnak egy 14 éves lányra?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm hugijáról van szó, még nincs is 15. Nagyon szépséges lány ez tény, már most oda vannak érte a pasik. Idősebbnek néz ki ugyan a koránál de szerintem nagyon durva, hogy egy 14 éves lányt próbálja befűzni a 30 valahány éves pali meg sok huszonéves is. Egyébként van most "barátja" illetve "alakul" neki valami dehát az a srác is velem egy idős 24 éves...Nemtudom nekem ez baromi fura. A legtöbb mai 14 éves tény, hogy többnek néz ki a koránál én is ilyen voltam de éppen ezért tapasztalatból mondom, hogy még nagyon gyerek az ember ennyi idősen legalábbis én az voltam. Amúgy nagyon aranyos értelmes de kis naiv lány és nem irigylem, hogy ekkora "sikere" van mert nagyon sok a hülye... Ha eljön velünk valahova mindig rá kell vigyázni. Csak nem értem azokat a srácokat, nem zavarja őket, hogy egy éve még csak 13 volt? Szerintetek ez normális dolog hmmm?
2017. júl. 15. 01:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
64%
Társadalmi szempontból valóban gáz, undorító és felháborító egyben, de amíg a btk nem tiltja (beleegyezési korhatár), addig nem lehet mit tenni :(
2017. júl. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
61%
Nem gáz, nem felháborító, nem undorító. Ha rajtam múlna, akkor a korhatárt levinném 10 éves korra és akkor az 50 éves férfi is b.a.s.z.h.a.t.n.a 10 éves lányokat.
2017. júl. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
54%

Sehol se normális... Kicsit beteg azoknak az agya, akik olyan fiatalokra buknak, hogy gyerekük lehetne kb.


25 leszek s vannak nyomorult perverzek ezt tapasztalom. 17nek saccolnak az emberek.

Így a pedók is megtalálnak, van hogy a tizenévesek...


Az viszont vicces volt, amikor hugimat vittem meló helyére be a srác kollégái nagyon méregettek/sugdolóztak. Bemutatkoztam, nem nagyon szólaltak meg felém, oda jött húgom "jah amúgy ő a nővérem" - egyből mertek nyomulni xD ahogy kiderült, kb velük egyidős vagyok.


Az olyan zaklatók, akik pl végállomáson kezdenek nyomulni sokszor rábsznak. Kis csendes kislánynak látszom, s felszólalok lekezelő módon. Volt olyan, aki megpróbált megütni, mert a "kislány" nem fogad szót. Kapott egy lendítést gyomorba, később elvitték.


Az ilyen perverzek miatt kötelezném minimum az önvédelmet...

2017. nov. 14. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!