Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így ezzel teljesen elfelejthet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Quatermain kérdése:

Így ezzel teljesen elfelejthetem, hogy lesz valaha párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Biztonságos jövedelemmel rendelkezem, már nem szülőkkel élek, de nincs autóm. Tudom, előnnyel jár meg minden és a barátaimnak, akinek van autója az sikeres a nőknél, könnyen boldogul. Még az is, aki kevésbé férfias alkatú, nem jóképű, lelkisérült, stb. Most ezért nem fogok venni egy autót, ha ezen múlik hogy legyen valakim, mert ez gáz és nem engem minősít. Miért ennyire előny ez nálatok nőknél? Csak kíváncsi vagyok. Nagyon.
2017. júl. 18. 09:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Engem picit zavarna is ha előbb lenne kocsija mint nekem :D márpedig én nem tudok venni most.
2017. júl. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
40%
Pasztmek.
2017. júl. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
20%
Sajnos Kérdező, egyet kell értenem veled. A mai nők döntő többsége a felszínt és az anyagi javakat képes csak értéknek elkönyvelni. Ha a pasas elég jóképű és pénzes, elnéznek neki csomó olyasmit, amit az átlagpasasoknak nem (ilyen a megcsalás is). Undorító kettős mércézés.
2017. júl. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Régen rossz,ha egy csajnak csak azért kellesz mert van kocsid.Azt javaslom barátom,hogy az ilyen nőket messze kerüld el.

Nekem jó ideje nincsen kocsim és érdekes módon évek alatt több barátnőm is volt.

UI.Mikor volt kocsim,akkor is csak egy öreg Ladám volt.

2017. júl. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem téged nem azért kerülnek a nők, mert nincs kocsid, hanem mert korlátolt vagy.
2017. júl. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
A 4-essel ertek egyet. Rafogod a kocsi hianyara a sikertelensegedet. Rengeteg szerelmespart latok a buszon/metron, nem az auto lete vagy nemlete egy ferfi fokmeroje. Van, akinel igen, de oszinten, neked kene olyan no?
2017. júl. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nemhogy örülnél neki Kérdező, a párkapcsolat csak nyűg, a baj van vele. Magadnak teszel jót ha elkerülöd messzire a nőket, meg a pénztárcádnak. Amelyik csaj meg túl arisztokrata buszra felrakni a seggét, neked tesz szívességet ha lepattint. Nem egymást keresitek. Szerintem ne akarj taxisofőrt játszani...

Lepontozni pedig én is tudok, rögvest be is mutatom. Így ni.

2018. jan. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem se érdemes csak azért autót venned, hogy ezzel imponálj a nőknek.

Az egész párkapcsolati baromkodás nem ér ennyit...válaszd a boldog szingli létet, később hálás leszel magadnak.

Ne gondold, hogy csak párosan van értelme az életnek!

Ez egy hülyeség!

Boldog lehetsz egy párkapcsolatban, DE csak addig amíg tart a párkapcsolat!

Ha magányosan vagy boldog, az viszont örökké tart...nagy különbség!!!

2018. szept. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Az autó hiánya annyira még nem téma, ha nem vagy senkivel együtt, honnét tudhatná, van-e kocsid

Ha viszont kevés a pénzed, és azért nincs autód, az már neccesebb, mert a pénz hiánya speciel látszik egy férfin

A nők döntő többsége csak a pénzt tekinti értéknek, tehát ha nincs neked, komoly hátrányban leszel, bár jó külsővel még ilyenkor is kompenzálhatsz

Ha viszont nem nézel ki jól és pénzed sincs elég, felejtsd el a barátnőszerzést mert csak elutasításban lesz részed


#7 pedig nagyon is sokat számít, attól hogy te baromságnak tartod

Az óvodás is annak tartja a szinusztételt, ettől még nem az, kisapám

Ha tetszik, aha, a gond ott kezdődik, hogy akinek nincs kocsija, az már alapból nem is fog tetszeni...


#12 ez ritka hasznos komment volt, édes egy komám, fantasztikus! USA-ban ilyenre már diplomát adnak!


#15 a korlátolt te vagy, kisapám, a kérdező felvetése teljesen jogos, pláne hogy rengeteg ő elvárja hogy a férfi a saját költségén furikáztassa a seggét


#16 ha nem tűnt volna fel, itt a pénzhiány a fő szempont

És igen, a pénz hiánya elég komoly sikertelenségi tényező

Ha a kérdezőnek ötvenszer ennyi pénze lenne, mibe fogadunk hogy lenne barátnője?

Úgy kikapnál hogy öröm lenne nézni...


Ja és lehet engem is lepontozni, szeretem látni ha igazam van, beismerni úgyse fogjátok még saját magatoknak se, mert az ugye derogál

2019. szept. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

az a baj hogy manapsag a nok mar mindent elvarnak alapszinten...

legyel kedves, figyelmes, odaado, torodo, okos, talalekony, intelligens, emellett persze meg jokepunek kell lenned, sok-sok penzednek, es persze ezt kifele is mutatnod kell hogy van mit a tejbe apritanod

a nok szemeben az auto statusszimbolum, olyannal szoba se allnak akinek nincs


"Mert ha negyünk valahova nem vagyunk a tömegközlekedeshez kötve ,kényelmes. Akar mi van beülök és megyek ,nem kell pl egy órát várni a buszra."


ha tul arisztokrata vagy feltenni a popsid a buszra, akkor javaslom a kerekpart mondjuk


"Közös nyaralasnal is kenyelmessebb."


ja, es dupla annyiba kerul, de mit szamit ez neked, ugyse te fizeted...


"Nekem a gyerek miatt es a kutya miatt is kellet."


es ha a pasasnak nincs gyereke meg kutyaja?

amugymeg kutyahoz minek auto? azzal viszed futni, vagy mi?


"Ezeknek semmi köze a csajozáshoz."


ha nincs csajod, akkor megis honnet tudhatnad, minek van koze hozza?


"Neked is fel kellene ismerned a benned levő igazi hibát"


persze, meg veletlenul se a no es a hipergamiaja a hibas...aaaa, a pasi tehet rola! ott a bunos, feszitsd meg!


"Na hajrá tesa, szedd össze magad, keresd azt a hibát, és változtass magadon."


ha komolyan azt hiszed hogy ez a megoldas, akkor nem csodalkozom rajta, hogy nincs csajod

es amig ezekkel a baromsagokkal hulyited magad, nem is lesz, garantalom


"Mondjuk én vastagon le#om,hogy van-e a férfinak autója vagy sem"


persze, interneten mindenki kivetel! aztan a valo eletben meg sehol se vagytok...


"Ez olyan hülyeség, hogy ilyen sokan azt hiszik egy nőnek ez számít. Közlöm ez baromság."


ez IS szamit a noknek, akar elhiszed, akar nem

nevezheted baromsagnak a tenyeket, annyit ersz el vele, hogy kirohogunk


"Szerintem téged nem azért kerülnek a nők, mert nincs kocsid, hanem mert korlátolt vagy."


korlatolt embert akarsz latni? neztel mar tukorbe?


"A 4-essel ertek egyet. Rafogod a kocsi hianyara a sikertelensegedet."


egyforma a szellemi szintetek, csak gratulalni tudok, az IQ-tok szuken kiadja a harmincat


jujujujuju!!!! Most engem is le fog pontozni a sok fogyatekos retard, mert szetvertem a rozsaszin vattacukor alomvilagukat, a rideg rogvalosag kemeny talajara estek,megutottek magukat, faj, bruhuhuhuhu :'((((((((((((((((((((

2021. jan. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!