Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon visszahúzódó vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon visszahúzódó vagyok, hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Azzal a kéréssel fordulok felétek, hogy sajnos egyáltalán nincsen önbizalmam és az önértékelésemmel is nagyon nagy problémák vannak. Volt egy lány akivel korábban beszélgettem ahhoz is össze kellett szednem a bátorságomat és ez a beszélgetés majdnem 3 hónapja volt. A közelében mindig zavarban voltam és azt vettem rajta észre, hogy ő is a közelemben. Sajnos odamenni nem mertem hozzá mert nem volt bátorságom és ezt a mai napig is bánom. A múlt héten be jelöltem. Facebookon ismerősnek és azért ilyen későn mert nem volt neki. Írtam is neki egy üzenetet egy hete de azóta nem kaptam még választ. Valószínű, hogy nem is fogok és elrontottam az esélyeimet nála. Nem tudom elfelejteni ezt a lányt, más lányokra nem is tudok ránézni. Az üzenetemet amit írtam neki eléggé rossznak tartom.


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.



2017. júl. 19. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát muszáj lesz oda menned és tisztázni a dolgokat. Én is ilyen voltam. Aztán össze szedtem a bátorságom elhívtam randira a leányzót. El is mentünk minden jó volt tök boldog voltam (volt csók is). Aztán egyszer csak bejelentette a hölgy hogy ő többet nem akar velem találkozni (mind ezt persze facebookon). Azóta össze tört a szívem az önbizalmam mindenem nem tudok kimászni a gödörből minden nőnél bizalmatlan vagyok. Szóval nyugodtan menj oda tedd meg utána nagyon jól fogod érezni magad (persze ha nem mond nemet). Torkodba fog dobogni a szíved izgulsz mint a fene meg minden ami ilyenkor kell. :)
2017. júl. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia. Igazad van beszélnem kellene vele de sajnos nincsen hozzá bátorságom. Még a szeptember messze van, hogy beszélgetni tudjak vele.


Annyit megtanultam az utóbbi néhány hónapban, hogy nekem az ismerkedés egyszerűen nem megy és a jövőben nem is fogom erőltetni, úgy döntöttem és lehet, hogy emiatt amit most írni fogok csalódni fogsz bennem de ha egy nő akar tőlem valamit akkor jöjjön oda hozzám és tegye Ő meg az első lépést mert én nem fogom. Nem akarok megint abba a helyzetbe kerülni, hogy hónapokon keresztül azon siránkozok, hogy miért nem mentem oda hozzá, kevés vagyok én hozzá én ettől megkímélem magamat. Az a legrosszabb az egészben, hogy még annyit sem érdemelek meg, hogy legalább az üzenetemre kapjak választ még ha annyit is, hogy ne haragudj, de nem akarlak megismerni még az is jobb lenne az sem fájna ennyire mint az amikor még ember számba se vesznek. Újabb üzenetet nem lennék neki képes írni meg őszintén nem is tudnék neki miről írni. Lehet, hogy az lenne a legjobb ha leírnám neki, hogy hogyan érzek és nem tudom elfelejteni de ehhez se bátorságom, se akaraterőm nincsen és inkább próbálom magamban elfojtani az egészet.

2017. júl. 20. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!