Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy 30-as férfi diplomáskén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 30-as férfi diplomásként vidéken (sajnos piacképtelen, de tanulni, az rogyásig kellett érte) csak 175-180 ezret keres kézbe, akkor nem sok esélye van (volt már régen több kapcsolatom), hogy normális, átlagos, rendes barátnője legyen?

Figyelt kérdés
Hozzá kell tennem, már nem mamahotelben élek, bár még saját lakásom sajnos nincs, van rendes, nem éppen egy rossz autóm, hobbijaim, jó öltözködési stílusom, korrekt (heti 2-3 edzés), sportos testalkatom, átlagos arcom. Káros szenvedély kizárva.
2017. júl. 21. 15:58
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Tudod, hármas, a magánóra nem megbízható jövedelemforrás, mert van hogy sokan jönnek tanulni, van hogy kevesen. Lemondják, elfogy a pénz, a lelkesedés. Időben is borzasztó: esetleg reggel pár céges óra, egyébként délutántól estig nyomod. Nap közben amíg mindenki dolgozik, te lógathatod a lábad (na jó, a szabad idő sosem árt, de akkor is) délután amikor az emberek elkezdenek ráérni, te nem tudsz ismerkedni vagy a pároddal lenni, mert este nyolcig tanítasz embereket akik munka után mennek.
2017. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Nekem van több ismerősöm Pesten, diploma nélkül, bár jó nyelvtudással, elhelyezkedtem az IT, stb szektorba, vagy multikhoz bejutottak. Kezdésnek diploma nélkül rögtön 250 et kaptak, majd menet közben azt a metropolitan egyetemet kellett elvégezniük és megugrott a bérük 300 fölé utána. De sajna én nem vagyok nagy penge angolból, 4 edjére lett meg a nyelvvizsga.
2017. júl. 21. 16:14
 13/29 anonim ***** válasza:
71%
Ne essünk már túlzásokba, sok a hamis propaganda Budapestről, de a húgom most dolgozik egy kis cégnél gyakornokként és elmondása alapján egy nő kivételével az alkalmazottak között mindenkinek van valamilyen gazdasági diplomája, még ha "csak" egy BGF-es is, az is egy gazdasági diploma. És a bérük meg mennyi? Nettó 120-130-140 ezer Budapesten... annyiból már egy lyukat se tudsz bérelni rezsivel együtt. Azok nem is tudom, hogy élnek meg, 30-as éveikben is lakó/szoba társsal élnek mint a kolisok vagy mi a phaszom? Nem jó buli az..
2017. júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Én angol szakos tanár vagyok és totális pályamódosítást tervezek, de bármit keresek, elvárják az angol tudást majd kínálnak nyomorult 120 ezret itt, Pesten! Én nem tudom ti hol találtok jól fizető állásokat ahova elég bármilyen diploma és nyelv (IT hasonlók nálam szóba sem jöhet, teljesen humán beállítottságú vagyok)de kezd már elegem lenni abból, hogy nem is vágyom már többre, minthogy az amúgy sem ragyogó tanári fizetésemet megkeressem egy nyugis helyen, nem egy iskolában, és semmi esélyét sem látom.
2017. júl. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne esélyed?
2017. júl. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
És egy diplomàs férfinek tényleg ennyi esze van ,hogy ilyen kérdést tesz fel?
2017. júl. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Ha vegyész diplomád van, akkor körülnézhetsz vegyiparban, hátha találsz valamit. Vannak azért itthon gyógyszergyárak, olajipar, petrolkémia, stb.
2017. júl. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

igen lehet esélye!

Bárkinek bármikor lehet esélye találni társat,ne aggódj!

Sajnos sok esetben szerencse kell hozzá!

Kitartás,fel a fejjel!

Sok sikert és szerencsét kívánok neked kérdező és mindenkinek!

30N

2017. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
6%

Őszintén, Kérdező? Nem sok. Durván úgy 1%.

A nők döntő többségét nem érdekli, mennyire vagy intelligens, jólelkű, tisztességes, vagy miből hány diplomád van. Kizárólag arra fókuszálnak, mennyi pénzed van, mennyire nézel ki jól, milyen a kocsid, milyen a házad stb. És mivel ilyenekből túlkínálat van, képzelheted, hogy az átlagos normális értékrendű rendes lányokra mekkora bazinagy kereslet van. Reálisan úgy 500 év múlva kerülnél náluk sorra, ha egyáltalán.

2017. júl. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Már megint ez a "nőknek csak a pénz kell" bullshit. Nem, nem azért nincs nőtök, mert nincs pénzetek. Nekem sem azért nem volt. Amikor volt pénzem, akkor sem volt. És nem azért, hanem azért, mert nem volt önbizalmam, nem mertem kezdeményezni, és túl magasan voltak az igényeim önmagamhoz képest.

Fel kéne már ébredni, és nem tökéletes nőkről álmodozni átlagos vagy épp elhanyagolt férfiként, és otthon ülve várni, hogy szátokba repüljön a sült galamb.

2017. júl. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!