Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy 30-as férfi diplomáskén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 30-as férfi diplomásként vidéken (sajnos piacképtelen, de tanulni, az rogyásig kellett érte) csak 175-180 ezret keres kézbe, akkor nem sok esélye van (volt már régen több kapcsolatom), hogy normális, átlagos, rendes barátnője legyen?

Figyelt kérdés
Hozzá kell tennem, már nem mamahotelben élek, bár még saját lakásom sajnos nincs, van rendes, nem éppen egy rossz autóm, hobbijaim, jó öltözködési stílusom, korrekt (heti 2-3 edzés), sportos testalkatom, átlagos arcom. Káros szenvedély kizárva.
2017. júl. 21. 15:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

"Már megint ez a "nőknek csak a pénz kell" bullshit. Nem, nem azért nincs nőtök, mert nincs pénzetek."


Ez valamelyest igaz, viszont ha lenne pénzünk, akkor 100% hogy lenne nőnk is, egész egyszerűen azért, mert a nők egy jelentős százaléka megvásárolható. Nem, nem a hivatásosokra gondolok, ők legalább őszintén vállalják. De akkor mutass nekem gazdag szingliket - nem lesz egy se. Miért nem? Mert lehet pénzzel csajozni.

Quod erat demonstrandum.

2017. júl. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Oké, a szexuális igényeidet ki tudnád elégíteni pénzzel. De boldogabb lennél attól, hogy valakit megvásárolsz? Nem jobb, ha azért van veled a nő, mert jól érzi magát veled azért, amilyen vagy?

A másik, hogy nem jut mindenkinek topmodell. Reálisan kell kialakítani az igényeinket. Sok átlagos nőben is meglátni a szépet, főleg ha jobban megismeri az ember. Ha annyira benned van a vágy, akkor a komoly kapcsolat előtt be kell fizetni pár numerára egy-két prémium nőcskéért, és kapsz ízelítőt abból a világból, ami a pénzeseknek megadatik. Nem kizárt, hogy kiábrándulsz belőle, miután lesz egy valódi barátnőd.

2017. júl. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Nem az volt a kérdés, hogy boldogabb lennék-e attól. Nyilván nem. A kérdés az volt, lehet-e pénzzel nőzni. Igen, lehet.

Ha egy topmodell nőnek ez az igénye, akkor a pasas vagy virítja a zsetont, vagy nem lesz ilyen nője. Ő dönt.

2017. júl. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Ja, oké. Én nem mondtam, hogy nem lehet pénzzel csajozni. Azt mondtam, hogy a legtöbb embernek, aki itt sír, nem azért nincs nője, mert nincs pénze. Egészen más oka van, csak könnyebb erre fogni. Akinek ilyen a hozzáállása, annak amúgy pénze sem lesz, mert azért sem tesz semmit, csak irigyli attól, akinek van.
2017. júl. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Ha viszont lenne pénze, akkor lenne nője is. Azért "fogják" erre, mert ez így is van.

Tudom jól, hogy a pasasok nagytöbbségének nem ilyen nő kell, de ezekből van jelenleg dömping. A normális értékrendűek mind foglaltak, és úgy 500 évre nagyjából be is telt a várólistájuk.

2017. júl. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
56%, sokszor olvasom a hozzászólásaidat,a stílusodról rád ismerek. Az a baj veled, hogy téged normális nő messze elkerül, így igazolódni látszik az elméleted. Vannak normális nők akik esetleg kapcsolatból léptek ki és keresnének mást, de ők nem megvásárolhatók, ettől függetlenül a kérdezőnek lehet náluk esélye. Neked mondjuk biztosan nem, mert már a beszélgetésnél elbuknál. Hacsak nem hazudsz jól és nem tudod elrejteni, milyen vagy valójában. Tehát igen,a te "tapasztalatod" téged igazol. Más típusú embereknek más tapasztalatai vannak, amiket te meghazudtolsz, mer a te leszűkült világképedbe nem illik bele. Szomorú életed van, nem cserélnék veled. Gondolom, nem akarsz változtatni a gondolkodásmódodon, tehát maradsz is ilyen örökre. Basszus, ez kemény.
2017. júl. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

#26, ez kölcsönös, én is elkerülöm a nőket. Mivel nincs vesztenivalóm, így nyugodtan ítéletet mondhatok róluk. Mert mit tesznek? Nem jönnek össze velem? Ahhh, minő kárt fogok én szenvedni! Majd jól megtanítnak kesztyűbe dudálni és még szinglibb leszek :DDD

Megéltem mellesleg 32 esztendőt, volt igen sok párkapcsolatom, láttam éppen eleget. Az igazi sokk akkor ért, amikor felnéztem ide, és azt láttam, hogy tőlem függetlenül rengetegen ugyanazt tapasztalták, úgyhogy a "leszűkült világkép" elmélet itt meg is dőlt. Igazuk van nekik is, csak hát az ellenérdekelt félnek nem esik jól beismerni.

Az életemmel semmi gond nincs, azóta lett csak igazán boldog, hogy felhagytam a párkapcsolatokkal. Nem is cserélnék egy társfüggővel, nékem tökéletes így. Az egyetlen lánynak, akivel még actually el is tudnék képzelni együttélést, sajnos nem kellek, nekem meg nem kell az összes többi lány.

2017. júl. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Utolsó. Kb én is így vagyok. Egy lány kellenek, de az a lány megcsalt, átvert, hazudott a kapcsolatunk alatt, így soha vissza nem jön már. Bár én 32 évesen nem vagyok boldog.
2017. júl. 22. 16:04
 29/29 anonim ***** válasza:

Ne aggódj Kérdező, nekem is hiányzik az a lány, de rajta kívül szerencsére senki más, úgyhogy megvagyok egész jól szingliként.

A nőket meg nyilván frusztrálja, hogy nincs felettem hatalmuk, nem tudnak mivel rákényszeríteni az álláspontjuk helyességének elfogadására (gy.k. "nekem van igazam, különben nincs sex")

2017. júl. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!