Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves srácok! Ismeritek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves srácok! Ismeritek azt az érzést, amikor a családtagjaitok/ismerőseitek dicsérnek, hogy "Jóképű és helyes vagy, fel a fejjel", aztán egy csaj sem nézett rátok eddigi életetek során?

Figyelt kérdés
Én így vagyok vele. Többször hallottam már, aztán ha felszállok a buszra, bemegyek akárhova a csajok 95%-a gyakorlatilag levegőnek néz a maradék 5% meg megvetően végigméri a testalkatomat. Még csak csókig sem jutottam el és a jövőre való tekintettel sincsenek pozitív kilátásaim, sajnos. Csajoknak képet is küldenék magamról, ha maximálisan megbizonyosodnék afelől, hogy az illetőt nem ismerem-e látásból, de a bizalom hiányában csak leírással szolgálhatok. Elsősorban srácoktól kérdezném (persze csajok is megoszthatják a tapasztalataikat a saját szemszögükből), hogy számotokra is ismerős-e ez a - már bicskanyitogatóan álszent - hitegetés, miközben semmi sikerélményetek sincs a társkeresés terén.

2017. júl. 21. 22:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem is küldhetsz képet :) huszonéves, örökszingli pasikat nem nagyon ismerek - eleve nem sok embert ismerek :D


Amúgy ismerős, pedig csaj vagyok. A fodrászom is, amikor megmondtam neki, hogy nem vagyok elégedett arcommal, fenekemmel, stb, egyből: dehát ilyan kis csinos, formás vagy, bármilyen hajat vágok jól áll, stb.. mondjuk ő eleve egy életvidám hölgy, szóval lehet komolyan gondolja, de nekem ez furcsa. Családban is még gimnazista koromban.


20/l

2017. júl. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Jöhet a kép :)

23N

2017. júl. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

2A családtagok elfogultak. Nem az 50 éves nagynéni véleményére kell adni, hanem a korosztályodéra.

Küldj képet ha szeretnél:)

24N Debrecen

2017. júl. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ismerem az érzést, bár nekem nem a családom, hanem koléganők mondták akik idősebbek nálam.


Sajnos ha az ember nem születik Modell alkatnak, és sármos képünek, valamint nem öltözködik feltűnően, / nem tünteti ki magát a tömegből akkor = a levegőnek nézés.


Introvertált személyiségnek ez egy plusz nehézség.


Végüis ez az evolúciónak is egyik formája , A hím valamilyen módon felkelti a nőstény(ek) érdeklődését.

Kinézettel, hanggal, stb.

Legyőzi harcban a többit, színesebb, díszesebb a tolla, túlénekli a társait, stb.


Ha csak átlagos a kinézeted akkor más eszközökkel kell figyelmetkelteni.

2019. febr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Sziasztok!


Elsősorban valamiféle sikerélményt kellene szerezni, amivel nő az önbizalom. A testünkkel kell kibékülni, vagy pedig elindulni vmilyen irányba, ha nem tetszik. Sportolni, rendesen étkezni, elhagyni azokat a dolgokat, amire semmi szükséged: pl.dohányzás, energiaitalok, zsíros ételek, stb. Nem fogyókúrázni kell, mert az csak ideig-óráig változtat meg, hanem kicsit sportosabb életvitel kell szerintem. Tűzz ki célokat magad elé, (kis célokat, lépésenként haladj a nagyobb céljaid, terveid felé) ismerkedj, előbb-utóbb eljön a várva-várt nagy Ő. Az álmoskönyv azt írja, h előbb tanuld meg szeretni, tisztelni önmagad, utána tudsz másokat is bevonzani az életedbe, a többi jön magától.

Szabadulj meg azoktól a "barátoktól", akik visszahúznak. Szabadulj meg a szenvedélyeidtől: játék-, alkohol-, stb. Mozdulj ki a konfortzónádból és figyeld meg, minden sikerülni fog, amit elterveztél az életedben!

2022. okt. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem anya barátnői mondták, meg rokonok, hogy csodálkoznak milyen kedves, normális, okos, jól kinéző srác vagyok, csoda hogy nincs barátnőm.


Amúgy 25 éves vagyok, és még nem tetszettem egy lánynak sem.

2023. márc. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!