Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Pasik, nektek egy ilyen nő mennyire jönne be külsőleg? Miért hypeolják túl ezt a lányt ennyire?

Figyelt kérdés
[link]

2017. júl. 26. 22:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
18%
Nem csúnya, de láttam már sokkal szebb nőt az utcákon. Nyilván jó a fekvése neki, azért hypeolja a média. 😂
2017. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A legrosszabb ***** válasza:
30%
Elképesztően visszataszító nekem ez a szamárfejű Palvin. Az ilyet észre sem veszem az utcán, nemhogy még füttyögjek utána.
2017. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
27%
Ja észre sem vennéd azért nemhiszem hogyha letérdelne elötted és elkezdene "dolgozni" akkor elküldenél ne legyél már álszent...
2017. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
22%
Mi az a hypeolás?
2017. júl. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Nem csúnya lány, de semmi olyan nincs benne, amit nem lehetne überelni simán. Egyszerűen csak felkapott. Az énekesekkel is így van, gyönyörű hangú embereket látni Youtube-on, és agyon autotuneozott, fals, tehetségtelen izéket turnézni, meg a csapból is folyni...
2017. júl. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
A képet azért raktam ki, mert még sosem vetkőzött le ennyire. És elnézve a testét, egyáltalán nem egy modellhez illő az alkata, teljesen átlagos. Nem csak a személyisége visszataszító és gyerekes, de még a teste sem egy nagy szám.
2017. júl. 26. 22:31
 7/24 Lazy Lover ***** válasza:
30%
Tök átlagos...
2017. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
29%
Kérdezö miért nem mondod inkább azt hogy féltékeny vagy?
2017. júl. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%

Nincs modell alkata, főleg mostanában, és nem si elég magas. AZ arca viszi el, ami valakinek vagy bejön vagy nem. Nyilván nem azt mondom, hogy nem szép, mert az, de nem annyira, mint amekkora a felhajtás körülötte.

De mint előttem írták, más szakmákban is így van. Rengeteg átlagos, vagy átlag alatti zenész ott van a top listák elején, jóval tehetségesebbek pedig kis klubbokban játszanak.

Az élethez szerencse is kell. Jó helyne lenni jó időben.

2017. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%

"Az élethez szerencse is kell. Jó helyne lenni jó időben."


EZt kiegészítem azzal, hogy nyilván munkával, magunk odatevésével is lehet átlag feletti eredményt elérni, de a szerencse faktor is jelen van és az is, ki hogyan használja ki a lehetőségeit.

2017. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!