Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 5 kardio es 3 sajat...

Heti 5 kardio es 3 sajat testsulyos edzés mellett lefogyhatok 5 kg-t és elerhetek vele gy sportos alakot?

Figyelt kérdés
persze cukormentes etrenddel.
2015. júl. 15. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. júl. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen, de attól is függ mennyi idő alatt akarsz lefogyni, pl én 2 hét alatt fogytam le 5, 5 kg-ot, igaz én elég nagy tulsullyal rendelkeztem és csak itthon edzettem és mivel nem tartozok a gazdagok csoportjába, így az étrenden is csak annyit változtattam, hogy napközben azt ettem ami mindig csak kevesebbet, viszont este ha nagyon éhes voltam akkor ettem 1 db karalábét vagy épp mikor milyen zölség volt itthon, persze nyersen.még annyi, hogy a cukros étrendet is csak úgy ahogy hagytam el, mert pl a kávéba ugyanúgy rakok cukrot, de a táblacsokit és gumicukrot azt én is mellőzöm, pedig csoki függő voltam, napi szintem ettem, most meg havi max 1× 2×eszem, de van mikor inkább választok helyette valami mást ami nem úgy hízlal.Ezzel a tervel, amit leírtál, biztos siker lesz, már ha lesz hozzá kitartásod, nekem csak úgy volt, hogy a párommal folyamatosam ösztönöztük egymást, hogy csinálni kell, nem szabad abbahagyni.bocs, hogy kicsit hosszúra sikerült.Sok sikert, és mégtöbb kitartást.
2015. júl. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

koszonom szépen mindkettotoknek.

A kitartas meglesz és idom is van rá :)

2015. júl. 16. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!