Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül olyan szűz pasi, aki már csak dacból sem néz rá a csinos lányokra?

Figyelt kérdés

Akár konditeremben, akár az utcán vagyok, már annyira kiábrándultam a társkeresésből és magából az életből, hogy már dacból sem nézek rá a csajokra és van annyi lélekjelenlétem, hogy ne okozzon görcsösséget. A libidóm már így is évek óta alacsonyan van, így nem vagyok kanos. A testalkatom miatt (hiába járok kondizni) sosem fognak vonzódni hozzám a lányok ebbe bele is nyugodtan és el tudom fogadni. Akkor meg minek is hitegessem magamat, hogy én vagyok valakinek az álmai netovábbja...

Arra lennék kíváncsi, hogy van-e itt ilyen jellegű sorstársam, aki hozzám hasonlóan könnyebben veszi már a lelki akadályokat. Érdekelne, hogy ti mit gondoltok erről az egész jelenségről.



2017. júl. 31. 19:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező, lehet te azt gondolod, hogy a lány a buszon elgondolkodott, hogy fú te milyen menő vagy, mert levegőnek nézed, de lehet ő meg úgy volt vele, hogy milyen kis nyomi vagy, rád van írva, hogy beszarsz, valaki véletlen rádnéz...
2017. aug. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%

Nem nézel rá, csak azt nézted, hogy rád néz???

lefordítva észrevette, hogy nézed, bepánikoltál és elkezdtél másfele bambulni.


Neki az jött le, hogy nagyon bejön neked, te pedig abban reménykedtél, hogy nah majd most azt hiszi, semmibe veszem :)

2017. aug. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
22%
Én is ilyen vagyok, Kérdező, egyikre se nézek rá. Amelyik mégis próbálkozna, elhajtanám a 3,14csába. Ha nincs is igénye a nőkre, akkor nyugodtan lehetsz bunkó és tahó is velük, semmit nem veszíthetsz.
2017. aug. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én se vagyok szűz, de egyetértek a Kérdezővel. A csinos lányok azért képzelik magukat a világ közepének, mert mindenki megbámulja őket. Onnantól, hogy senki rájuk se néz, egyből visszavennének az arcukból. Amúgy sincs semmi értelme nézegetni őket, esély nincs náluk, csak magadat kínzod, még szarabbul érzed magad.

Hidd el, a csinos csajoknak szarul esik az, ha nem méltatják őket figyelemre, mert a külsejükön kívül semmi más vonzó nincs bennük, ezt tudják ők is, csak derogál beismerni nekik.

2018. jan. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
8%

A két utolsó válaszadónak van igaza, na meg a kérdezőnek.

A csinos lányoknak addig van hatalmuk a pasi felett amíg tetszik nekik.

Ha leszarod őket, az annyi mintha valami csúnyát mondanál a külsejükre, súlyukra.

És ettől szarul érzik magukat.

Persze ezt a világért se vallanák be, még saját maguknak se.

Ők a figyelemből táplálkoznak, az élteti őket, hogy mindenki megbámulja.

Ha kollektívan leszarná őket mindenki, hamar rájönnének hogy nekik itt nem terem fű.

A szépségükön kívül semmi másuk nincs.


"Az a baj, hogy a csajoknak csak jót teszel azzal, ha nem nézel rájuk."


Ez baromság, akkor minek szépítkeznek meg ékszerezik magukat?

Pont hogy az az abszolút övön aluli ha rájuk se nézel.


"Én a helyedben dacból is társat keresnék. Én úgy állok hozzá, hogy ha valami nem megy, akkor is megcsinálom."


Ja hát ahhoz kiváló ha be akar gyűjteni pár ezer elutasítást.


"Kérdező téged is csak a csinos lányok foglalkoztatnak :) nem látod? Akkir a csinos lányokat miért ne a helyes pasik érdekelnék, akiket meg is kaphatnak?"


Lehet hogy az én szemeim rosszak, de a kérdező azt írta, hogy NEM fog foglalkozni a csinos lányokkal.

Azzal semmi gond nincs, ha a csinos lányokat csak a helyes pasik érdeklik, nye problemá, de akkor nemtudom mireföl ez a nagy cirmogás, ha felszínesnek hívjuk őket. Merthogy azok, de nagyon.


"Amugy meg örülj h élsz! H egészséges vagy! Más egész életében ágyban marad mert olyan betegsége van (pl gerinc-eredtű izomsorvadás), még az ujjait sem tudja mozgatni az ilyen betegségben."


Ez nettó demagóg duma.


"Ha magaddal nem vagy kibékülve, miért várod hogy más az legyen veled szembe?"


Talán mert a PÁRkapcsolat arról szól elvileg, hogy a másik látja meg bennem azt, amit én nem?

De biztosan csak én vagyok ilyen hülye.


" úgy próbálod a lelki fájdalmadat csillapítani, hogy nem nézel rá a csajokra, hogy ne legyen "kísértés"."


Ez nem beletörődés, ez egy hatékony módszer, akkor is, ha neked nem tetszik.

Csak megsúgom: a cigarettáról, kábszerről is így szoktatják le a függőket.


"Amúgy tényleg gondok vannak a fejedben, te tényleg azt hiszed, hogy bárkit is érdekel, ha nem nézel rá, ha ignorálod?"

"Nyilván egy ismerőst zavarhatja, de egy ismeretlen le sem sz4rja, ezt elhiheted."


Én is azt hiszem,ugyanis a csinos lányoknak a figyelem a mindene. Ha nem kapja meg, akkor ugyanúgy hiányozni fog neki mint ahogy a kérdezőnek is hiányzik.

Ha az ignorálás odafelé működik, akkor visszafelé is.

Egyáltalán nem szánalmas, pont hogy így kell elbánni a külsejükkel hivalkodó kivagyi nőkkel.


Én nagyon szurkolok neked, kérdező!!!! És mellesleg én is ezt csinálom, levegőnek nézem a csinos lányokat, egyiket se nézem meg.Tőlem egy gramm figyelmet nem kapnak!

2018. szept. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó megoldás, ha magasról leszarod a fejüket a csinos nőknek

Nekik egyvalami kell tőled, meg a többi férfitól: a FIGYELEM

Ha nem kapják meg, rögtön elkezdik rágni magukat, még ha kifelé nem is mutatják, ki vannak éhezve arra hogy megnézzék őket és körülrajongják, ők ettől érzik hogy VANNAK, meg hogy milyen "fontosak"

Ha az ember észre se veszi őket, rájuk se bagózik, megfosztja őket mindenüktől, mert a csinosságuk az egyetlen értékük

Ha mindenki hátat fordítana ezeknek a kikent-kifent beképzelt nőknek, hamar visszavennének az arcukból

Sőt, ha igazán szemét akarsz lenni, közlöd velük hogy dagadtak - na onnantól fogva el vannak intézve, nincs nagyobb csapás annál, ha a fogyatékosságaikat támadod be

Lehet engem is lepontozni az autista kreténeknek, beismerni úgyse fogjátok hogy igazam van, még saját magatoknak se, mert az ugye nem bírja el a fenenagy egótok...

2019. okt. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!