Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az alacsony pasinak (<173) mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony pasinak (<173) mi a női megfelelője?

Figyelt kérdés
Csak, hogy tudjam viszonyítani nekem mennyi esélyem van a csajoknál 170-es mélységgel. Hogyan néz ki nőben az, aki egy 170-es pasihoz illik? Ezt azért kérdezem, mert köztudott, hogy a magamfajta pasikhoz a csajok egyáltalán nem vonzódnak és mindenki azt szokta mondani, hogy az ember magához valót keressen. Ha lehetséges, akkor képet is linkeljetek és természetesen egy paraméter (magasság, súly), rövid jellemzés kettőst is várok. Nemet és kort is írjatok. Köszi szépen a normális válaszokat. Óriási segítség lenne tőletek. Ha ez segít még, akkor magamról is írok egy rövid jellemzést: Vékony vagyok, de 2-3 év és remélhetőleg lesz egy izmos testalkatom. Egyetemista vagyok, arcra helyes és intelligens valamint empatikus és nyugodt, toleráns személyiség. Na akkor ezt csak így kiegészítésnek írtam. :)

2017. aug. 3. 21:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én 168 cm vagyok, nálad alacsonyabb, velem egymagas férfiba is voltam piszkosul szerelmes. Egy másikba meg nem annyira piszkosul, de neki is ilyen paraméterei voltak.
2017. aug. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Csak azt akartam írni ezzel, hogy túlparázod. Biztos lesz, akinek kizáró ok lesz a magasságod, de közel sem annyinak, mint gondolod.
2017. aug. 4. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
Hihetetlen ez a magasságmizéria. Töketlen vagy, ennyi. 164 cm vagyok, voltak alacsonyabb barátnőim, illetve 173+ barátnőim is. Nem ez fog számítani, ha meg a csaj szerint igen, akkor hidd el, hogy meg lehet győzni, hogy nem ;)
2017. aug. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Az alacsony pasinak (<173) mi a női megfelelője?"


A 150-155-ös csaj. Vagy valami efféle kaliber.

2017. aug. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

"Ismered te a relációs jeleket? Mert most azt írtad, hogy 173-nál nagyobb :)"


Szerintem tökéletesen írtam. x < 173: ha ezzel jobban érted. :D

A 173-at azért írtam, mert efölötti férfi magasság esetén - legalábbis tapasztalataim szerint - a csajok már sokkal kompromisszum készebbek, pl. egy 175 magas pasi esetén. Rengeteg 170 magas csajt szoktam látni és ha én is 5 centivel magasabb lennék, akkor semmi gondom nem lenne velem.

2017. aug. 4. 14:48
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha 5 centivel magasabb lennél, kérdező, akkor találnál más mondvacsinált ürügyet, amiért neked nem lehet csajod. Ilyen az ember. Szeret keresni magának egy bűnbakot, és arra rálőcsölni saját tehetetlenségét. Ezt kell kinőnöd, és annyi csajod lesz, amennyit akarsz.
2017. aug. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!