Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik kisgyerekes anyukával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kisgyerekes anyukával vannak kapcsolatban, illetve ilyen hölgyek! Válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Mostanában (neten is) sok ilyen 20-35 éves egyedülálló anyukàt làtok. Némelyikük nagyon tetszik. Mivel felénk úgy mondják: "Tehenet borjával"...nincs gond a gyerekkel! De minden gyereknek van apja! Apuka 3kategória lehet 1 messze lakik/elhunyt/rá se néz a gyerekére -szerintem ez a legtisztább; 2 normális de sokszor találkozik a pároddal ,gyereket amikor lehet viszi, van párja! ,3 ő gyerekéhez senki se nyúlhat minden áron vissza akarja kapni a gyereke anyját, gyereket az új pasi ellen hangolja...

2017. aug. 5. 17:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
10es igazából meggyőzésre, jó tapasztalatokra vágyom csak...
2017. aug. 5. 21:18
 12/14 anonim ***** válasza:
Apuka megcsalt vagy tizezerszer, ugyhogy nem erdekel. Gyerekkel minimalisan torodik. Azt a paromat szeretnem, aki minket is szeret, tisztel, elfogad. Kolcsonosen mukodik. Az" uj" ferfinak jar minden szeretetem.
2017. aug. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, csak jó tapasztalatra és meggyőzésre vársz? Akkor fölösleges volt feltenned itt a kérdést. Eleve nem kapsz teljes képet, hiszen minden történet más, de ha csak a pozitív véleményekre vágysz azt jelenti,hogy Te már döntöttél, belemész ebbe a kapcsolatba. Akkor minek is kérdezel?

Az,hogy ki hogy kezeli az ilyen helyzeteket teljesen egyedi. Van aki tudja kezelni, és van, aki bármit megtesz és mégsem tudja, mert olyan féllel áll szembe aki kompromisszumra egyáltalán nem hajlamos és csak a bosszúállás vezérli.

2017. aug. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
13as rosszúl fogalmaztam...csak a 10es ìrta nem nekem való akkor...Szóval reális képre vàgyom minnél több történetre. DE ITT ÉS ELMÉLETILEG ÉRDEKEL A DOLOG!
2017. aug. 6. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!