Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha a fiu nem néz ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a fiu nem néz ki jól, akkor marad az, hogy túráztatjátok hetekig, hogy kialakuljon a vonzalom? A szép fiuknál meg hamar kialakul és velük rövid idő után feküdtök le?

Figyelt kérdés
2017. aug. 6. 20:10
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
pfff
2017. aug. 6. 20:30
 12/23 anonim ***** válasza:
80%

Tényleg vicces. :'D


Szóval ja... Aki nem jön be, azzal nem fekszem le. Sem pár nap után, sem évtizedek múlva, tehát nem foglalkozom vele úgy, mint férfival. Aki meg bejön, azzal akkor és annyiszor amikor és ahányszor megkívánjuk egymást.

Az, hogy téged kihasználnak, a te szegénységi bizonyítványod. Az általánosítás is.

2017. aug. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
velem is lefeküdtek, csak sokkal többet kellett dolgoznom érte, mint egy jó külső adottságúnak
2017. aug. 6. 20:31
 14/23 anonim ***** válasza:

És utána dobtak? Akkor valszeg még az ágyba se voltál jó, Zoli...



Amúgy a kérdésre válaszolva:

Nekem aki nem tetszik, azzal nem foglalkozom, és semmikor nem fekszem le vele.

Viszont akivel komolyat akartam, na azzzal jobban húztam az időt. Mivel akikkel hamar megvolt, abból semmi se lett soha.

2017. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Megtennéd, hogy nyafogás és rinya helyett válaszolsz a 6. kérdésre is?
2017. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

válaszolok:


nekem is 24 óra egy nap és mivel én gyérebb kivitel vagyok, nekem kevesebb az energiám is.


ugyhogy nem elég, hogy kevsebbet szexelhetek, mitnt a jóképüek, még ez a kevés is sokkal többe kerül nekem :(

2017. aug. 6. 21:42
 17/23 anonim ***** válasza:
16.: ez nem volt válasz arra, hogy mit csináljon egy nő, ha nem jössz be neki
2017. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
24%

Látod Kérdező, a jóképűeknek emberileg bizonyítani nem is kell, nekik elég ha jóképűek :)

De kicsit se felszínesek ám a csajok, Á Á Á holmááááá' :D

2017. aug. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Es kerdemen en azt.. Nem jobb hogy ha kesobb tortenik meg a dolog es elotte sikerul megismerned felteve ha komoly szandekaid vannak.. Ha meg nem akkor te is csak feluletes ember vagy mint azon a lanyok akik ala fekszenek funek fanak.
2017. aug. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ez is csak jelzi, a nők mennyire felszínesek. Érdekesmódon a jóképű pasiknak nem kell belső értékeket virítani :D szánalmasak.

Lehet lepontozni akinek fáj az igazság, visszakapjátok.

2018. okt. 30. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!