Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 25-30 éves nőnek tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 25-30 éves nőnek tényleg ilyen rohadt sietős a komoly kapcsolat találás már? Egyszerűen nem értem hová kapkodnak

Figyelt kérdés

Férfi vagyok és 35 éves korom előtt eszembe sem jutna elkötelezni magam egy életre valaki mellett. Annak úgyis csak válás lenne a vége, ennek 90% a valószínűsége a mai világban. Annak meg mi értelme, hogy ott álljon az ember a 40-es éveiben vagyona jelentős részétől megfosztva, 2 gyerekkel és teljesen egyedül és tanácstalanul.. már pedig ez lesz ha valaki fiatalon házasodik.


Mi bajuk van a 25-30 éves nőknek, hogy egy férfira már úgy tekintenek mint örök partnerükre? Egzisztenciáját is nézik meg minden, minek? Nem korai még?


2017. aug. 7. 00:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
16%

Minden nő a legjobb partit akarja megfogni magának. Egy ideig élvezik a szingliséget, a szabadságot, hogy akárkivel szexelhetnek. Aztán elkezdenek sóvárogni egy igazi ízig vérig férfi után, aki testileg-lelkileg-egzisztenciálisan a legjobbat tudja nyújtani. Sajnos manapság olyan világot élünk, hogy a nők abba nem gondolnak bele hogy egy top kategóriás férfihoz olyan nő is illik, és így maradnak az ábrándozások, vadászgatások, és szépen csak egy egy éjszakára lesznek jók ezek a "nők".


De amúgy szerintem normális körökben nincs ezzel semmi gond, ugyanis ott hamar megtalálják egymást az emberek. Hogy a lepukkadt buta proli körökben mi a helyzet azt nem tudom, lehet hogy rájuk vonatkozik a kérdésed :D

2017. aug. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
0%

Ha sietős lenne, szóba állnának velem, de csak fölötte meg alatta hajlandók minimum beszélgetni.

31/f

2017. aug. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem teljesen normalis, hogy egy 25-30 eves ember mar komoly kapcsolatban gondolkodik. Te meg varjal csak mig be nem toltod a 35-ot, akkor majd ott terem elotted a csodas felesegnek valo, akivel garantalt az orok huseg es szerelem.
2017. aug. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
87%

Nem. 28-30 körül van az optimális kor a szülésre, és ha két gyereket is akar valaki, akkor hamar el kell kezdeni.


Ha meg azt nézed, hogy egy ennyire komoly kapcsolat kiépítése nem fél év alatt megy, akkor könnyen rájöhetsz, hogy az a 25-30 tulajdonképp már kései is.

2017. aug. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
88%

"már pedig ez lesz"

nem, nem lesz. előfordul, de nem mindenkinél.

és nem, nem korai.

2017. aug. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%
Pont ezert, hogy ne 30-35 evesen kelljen elkezdenunk keresgelni az ilyen kielt, kiegett oregemberek kozott, mint amilyen te leszel. Masreszt meg nem tudnek komolyan venni egy olyan kozepkorhoz kozeledo ferfit, akinek nekem kell megtanitanom, hogyan kell komolyan venni egy kapcsolatot.
2017. aug. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
89%
Igen, a 6-osnak igaza van. Igaz, hogy a ferjem mar 30 folott volt, mikor megismertem, de elottem volt egy 10 eves kapcsolata. Par honap ismeretseg utan koltoztunk ossze, es minden nagyon flottul ment, mivel mar mindketten evekig eltunk egyutt valakivel.
2017. aug. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
82%

Én is kb. 25 éves korom óta kerestem komoly kapcsolatot, végül 32 lettem, mire valakivel megvolt az összhang, és 34 mire gyermekem született. Mi lett volna, ha akkor kezdek még csak nézelődni? Egy nő igenis kifut az időből. A férjem négy évvel idősebb, ő ráért, nem ő szül.


És nem értem, miért olyan világrengető tragédia esetleg egyedül maradni a gyerekkel? Semmi garancia, hogy az én házasságom tartós lesz. Mindent megteszek, hogy jól működjön, de ezt nem lehet előre látni. De én inkább leszek egyedülálló anyuka 40 évesen, mint magányos pénzes öreglány. Jól keresek, el tudom tartani a gyermekem egyedül is, ha erre kerülne a sor. Az, hogy van családom, gyermekem, többet ér nekem, mint az, hogy egyedül utazgassak, bulizzak vagy szexkapcsolatból szexkapcsolatba ugráljak.

2017. aug. 7. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
70%

25-30 évesen a Nőnek komoly kapcsolat kell,főleg ha szülni is akar...

Férfinak általában később érnek nekik elég 30tól komoly kapcsolat! hiszen addig kisfiúk még,nem tudják értékelni a barátnőjüket

2017. aug. 7. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
86%

Fogalmam sincs miért lenne korai egy 25-30 éves nőnek komoly kapcsolatot keresnie, főleg, ha szülni is szeretne mondjuk 2 gyereket.


Na kérdező, kapaszkodj meg, 22 éves nő (/LÁNY!) vagyok és sok velem egykorú ismerősöm már a férjét keresi... szerintem ez a korai, sokak szerint még ez sem...

2017. aug. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!