Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 25-30 éves nőnek tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 25-30 éves nőnek tényleg ilyen rohadt sietős a komoly kapcsolat találás már? Egyszerűen nem értem hová kapkodnak

Figyelt kérdés

Férfi vagyok és 35 éves korom előtt eszembe sem jutna elkötelezni magam egy életre valaki mellett. Annak úgyis csak válás lenne a vége, ennek 90% a valószínűsége a mai világban. Annak meg mi értelme, hogy ott álljon az ember a 40-es éveiben vagyona jelentős részétől megfosztva, 2 gyerekkel és teljesen egyedül és tanácstalanul.. már pedig ez lesz ha valaki fiatalon házasodik.


Mi bajuk van a 25-30 éves nőknek, hogy egy férfira már úgy tekintenek mint örök partnerükre? Egzisztenciáját is nézik meg minden, minek? Nem korai még?


2017. aug. 7. 00:20
1 2 3 4
 31/32 Sunshinedoll ***** válasza:
50%

Sokaknak igen, én nem sietek sehová.

Nem a kétségbeesett nőket kell feltétlen okolni, mi nők folyamatosan halljuk, hogy nehogy öreglányok maradjunk macskával, meg hogy ha gyereket akarunk, akkor 30 éves kor előtt érdemes szülni, sokaknak meg ennyi elég, hogy megalkudjon.

Te könnyen beszélsz, 35 éves pasi vagy, a korosztályod úgyis a huszonéves fiatal lányokat preferálja, szóval nektek aztán kvára mindegy, mi lesz egy 40 éves nővel lmao

2017. aug. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
0%
Ketyeg a biológiai óra, tikk-takk tikk-takk. Gondolom nem akarnak pókhálós 3,14nát.
2017. aug. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!