Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 25-30 éves nőnek tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 25-30 éves nőnek tényleg ilyen rohadt sietős a komoly kapcsolat találás már? Egyszerűen nem értem hová kapkodnak

Figyelt kérdés

Férfi vagyok és 35 éves korom előtt eszembe sem jutna elkötelezni magam egy életre valaki mellett. Annak úgyis csak válás lenne a vége, ennek 90% a valószínűsége a mai világban. Annak meg mi értelme, hogy ott álljon az ember a 40-es éveiben vagyona jelentős részétől megfosztva, 2 gyerekkel és teljesen egyedül és tanácstalanul.. már pedig ez lesz ha valaki fiatalon házasodik.


Mi bajuk van a 25-30 éves nőknek, hogy egy férfira már úgy tekintenek mint örök partnerükre? Egzisztenciáját is nézik meg minden, minek? Nem korai még?


2017. aug. 7. 00:20
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Azért nem mindenki akar gyermeket, ha férfi ha nő. Házasságot meg pláne nem nagyon akar manapság senki,ha nő ha férfi. Normálisan nem is lehet mindenkinek a legfőbb életcélja, hogy gyereke legyen.
2017. aug. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
27%
14-es van aki semmikor. Teljesen igaza van a kérdezőnek amúgy. Egy 25 éves a mai világban ne azon agyaljon mikor szüljön, hanem tudjon megállnia lábán és ne a pasitól várja majd el, hogy eltartsa ha éppen szülni megy és ha a pasi lelép, vagy beteg lesz akkor meg sipákol nincs pénz. Talán tanulás, több szakma, iskola legyen, karrier, több munkahelyen próbálja ki magát, alapok aztán jöhet a többi. Manapság ez kitolódott nagyon, jó vagy nem, de ez van , ilyen a társadalom. Aki gyereke akar, az először a feltételeket teremtse meg.
2017. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
23%

Ha előbb meg akarsz gazdagodni, majd utána gyereket, akkor sosem lesz gyerek.

Ha valakinek nem a legfőbb célja a gyerek és a család, akkor vajon mi a legfőbb cél?

A kérdező meg egyszerűen egy idióta.

F

2017. aug. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Én 28 vagyok de semmi ilyet nem tapasztaltam, h sietnének ?

Am szerintem gyerek miatt lesz ha az van.


F

2017. aug. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

"Ha valakinek nem a legfőbb célja a gyerek és a család, akkor vajon mi a legfőbb cél? "


Minderinek más, hobbi, munka, tanulás, utazás... embere válogatja.

2017. aug. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Tudod ki akarna 30 fölött azzal foglalkozni, hogy valami komolytalan palinak tanítgatja, hogyan kell együtt élni. :D Főleg, hogy 35 fölött az ember már bizony rigolyásabb, mint 25 éves korában, nehezebb összeszokni a nulláról, fiatalabb korban könnyebb sokkal összecsiszolódni.

Meg mikor szüljön a nő szerinted, 45 évesen?

(Fun fact: az ismerősi körömben eddig csak olyanok váltak el, akik 30-35 évesen házasodtak.)

2017. aug. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

#22

Nyilván van, aki semmikor, de ha akar, akkor nem 35 évesen jut eszébe, hogy társat keressen, akivel gyereket lehet csinálni. Szerinted azokról beszélek, akik el akarják szórakozni az életüket?

2017. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
66%

35 év felett már kockázatosabb a gyerekvállalás, értelmes ember pedig járásba, vagy tartós együttélés nélkül nem vállal gyereket.


25 évesen még lehetne idejük, de nem mindenki szereti félévenként váltogatni a partnerét.

2017. aug. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
81%

23-as, elég szomorú, ha valaki csak a gyerekkel tud kiteljesedni, mert anélkül nincs, ami éltetné.


Én ha lesz gyerek jó, ha nem, az sem izgat, mert van hobbim, jó állásom, barátaim, de ha úgy adódik egyedül is teljesen jól elvagyok.

2017. aug. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
76%
Én csak sajnálom akiket akik a gyermekben teljesednek ki és az a legfőbb életcél. Soha nem vezet jóra, sem a kapcsolatoknak(bárminemű kapcsolatnak), sem a gyereknek.
2017. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!