Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha a kiszemeltemne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a kiszemeltemnek csak szexre kellek?

Figyelt kérdés

Random megismerkedtem egy sráccal, akivel beszélgetni, majd randizgatni kezdtem, de az illető közölte, hogy nem akar komoly kapcsolatot. Azóta se rejti véka alá, hogy mit csinálna velem.

Ördögi kör, mert nem szeretnék vele lefeküdni így, de elengednem is nehéz.

Tippek, tanácsok?


2017. aug. 11. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Mégis mi ebben a nehéz? Ő tiszta lapokkal játszik, így az egész rajtad áll. Vagy belemész a szexkapcsolatba (és nem reménykedsz abban, hogy bármi több lesz belőle, mert nem lesz), vagy most megszakítod vele a kapcsolatot, ennyire egyszerű. Pár randiról van szó, amennyire friss a dolog, nem lesz sok idő kilábalnod belőle.
2017. aug. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Voltaképpen ugyanaz történik mint mindig. A jóképű srác választ dug lelép, a csaj csalódik. Most annyi a különbség hogy felvázolta neked hogy működnek a dolgok, te meg odavagy hogy remény sincs. Szerintem le fogsz vele feküdni hátha mégis megkéri a kezed de koppansz
2017. aug. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
És hol marad a fránya büszkeséged? De ha azt gondolod, egy éjszakát érsz akkor hajrá, ha nem intsd be a búcsút.
2017. aug. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én biztos nem foglalkoznék olyannal aki számára csak egy menetet jelentek.
2017. aug. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kettes: Tisztában vagyok a dolgokkal, ezért sem fogom megtenni
2017. aug. 11. 21:25
 6/8 anonim ***** válasza:
En nem mennek bele. Tobbre tartom magam ket menetnel
2017. aug. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szemelj ki mást.
2017. aug. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
Itt igazából semmi dilemma nincs.Két opció van.Vagy igent mondasz,lefekszel vele,és kialakul egy csak szexen alapuló kapcsolat,vagy már most elfelejted,amíg könnyebb.Neked a másodikat ajánlom.
2017. aug. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!