Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető e az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető e az, hogy a lányok többek között azért sem jönnek össze nem jól kinéző, visszahúzódó férfiakkal, mert adnak a barátnőik véleményére?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy néhány nő titokban vágyik egy nyugodtabb, mérsékeltebb férfira, de a környezete véleménye, rosszalló tekintete miatt elhessegetik ezt a vágyukat... Létezhet ilyen?

2017. aug. 15. 22:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
56%
Ez aztán a haladás, már csak nem is a kiszemeltjeitek a szemetek, mert nem jönnek össze veletek, hanem minden körülöttük lévő nő is.. Mindegy, csak ne nektek keljen vállalni a felelősséget a saját sikertelenségeitekért.
2017. aug. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
79%

15 éves kor alatt és megfelelési kényszerrel létezik.


Nekem ha bármelyik barátom belepofázna a magánéletembe, és elkezdené kritizálni a kiszemeltem, vagy bármit elvárni tőlem ezzel kapcsolatban, pontosan addig a pontig lenne a barátom. Amúgy az ideálom és a baráti köröm "stílusa" köszönőviszonyban sincs egymással, még ha el is tudnák egymást fogadni, ha lenne ilyen párom, szóval ennek fényében beszélek. Szerencsére azon túlmenően, hogy rácsodálkoztak, mikor először szembesítettem őket azzal, milyen is az "igazi", nem nagyon csináltak belőle ügyet. Én sem szoktam náluk, amíg nem látom őket gyötrődni meg önmarcangolni emiatt, nem ugatok bele.

21L

2017. aug. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
58%
Ha ezek után valaki még egyszer a túlkombináló "női logikával" jön, levágom a f.@szát. Már mit ki nem találtok, amivel megint elhitetitek magatokkal, hogy a szerencsétlenségetek oka rajtatok kívül mindenki más és még a világegyetem is ellenetek esküdött össze.
2017. aug. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal korban nagyon jellemző, érettebb korosztály(30+) már nem annyira ügyel a külső megítélésre, inkább az érzéseire hagyatkozik.

Ami nagyon durva, hogy a nőknél simán elfogadott, hogy szó szerint mindent kibeszélnek egymás magánéletéről, ergo egy teljesen vadidegen nő mindent tud rólad.

2017. aug. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos vannak ilyenek, de inkább a tinik között, vagy max. 22-23 évig bezárólag, és a nagyon éretlenek között.
2017. aug. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Bizony,több olyan eset is volt, amikor a barátnő beszélte le a csajt rólam. Pedig pontosan tudta és látta, hogy sok közös van bennünk...
2017. aug. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy elképzelhető.

Két olyan kapcsolatom is volt már ahol a barátnők / családtagok véleménye, támogatása vagy rosszallása határozta meg a párom érzelmeit, cselekedeteit.

Nehéz ilyennel együtt élni.

Istenem, hányszor volt olyan hogy reggel elindultunk munkába, reggel még szeretettel nézett rám, majd délután mikor találkoztunk, már rám sem bírt nézni, annyira gyűlölt.

Mert napközben beszélt a barátnőjével aki ellenem oltotta.

2017. aug. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
79%

A jellem gyenge nők között ez így működik (illetve nagyon fiatal korban), meg is magyarázzák egy "pasik jönnek-mennek, de a barátság örök" vagy hasonló bölcsességgel. Ők a saját értéküket is mások visszajelzése alapján ítélik meg, olyan pasi kell, aki miatt a többi csaj irigykedik rá, olyan cipőt, ruhát, telefont választ, ami az aktuális trend, ugyanis a saját egyéniségét nem meri vállalni, mert hátha nem tetszik a "barátnőknek".


Normális, érett nőknél viszont nem így működik, bár adnak a barátnők véleményére, de nem helyezik azt a sajátjuk elé.

2017. aug. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, de igazából, nem is érdekelne olyan nő(ha van ilyen), aki a barátnői véleménye alapján dönt ilyen dologban.
2017. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Làttam rá példákat! 1: Làny behódoló volt, gondoskodott a baràtnőjéről, de olyan durva szinten, hogy főzött neki enni is kávét is amit be is vitt reggelente. Nos ott a kiràlylány nagyon is beleszólt a hódoló pasi ügyeibe. A gondoskodó lányra pedig ràfért volna egy általad említett pasi..de inkább a királylàny pasijelöltjeinek a haverjával kellett foglalkoznia. Második példa olyan mint a Bajos csajok ...ha a klikkbe akarsz tartozni csak menő pasid lehet....aki téged is bnőidet is el visz kocsikàzni stb...
2017. aug. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!