Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lehet velem a gond?

Figyelt kérdés
Egész egyszerűen nem értem de engem nem szeret senki. Próbálkoztam netes társkeresőn, de csak bunkókkal akadtam össze. Valaki azt is megjegyezte, pedig még nem is találkoztunk, hogy ő nem akar sokat költeni egy lányra, nem akar sokat utazni, illetve volt olyan is, aki már megjegyezte, hogy ő késik a randikról stb. Ilyenekkel még csak nem találkoztam. De akikkel randiztam, azokról is kiderült, hogy nem tökéletesek. Ők is késtek a randikról 20 perceket is akár, volt olyan, aki volt olyan "kedves" és Facebookon mondta le a randit, még pedig pont akkor amikor találkoznunk kellett volna, azzal az indokkal, hogy összeveszett az apjával. Szóval nem tudom, hogy mit kellene csinálnom. Számomra ez olyan mint egy lottó nyeremény, vagyis elérhetetlen. Már úgy érzem öreg vagyok, és nem kellene tovább élnem, mert biztos bennem van a hiba. L/25
2017. aug. 19. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, én ugyanebben a cipőben járok, mint te. Ne hibáztasd magad. Aki szeret, az úgyis szeret, ahogy vagy, nem neked kell másmilyennek lenned, hanem meg kell találnod azt, aki képes így is elfogadni. Az önhibáztatással csak a fát vágod magad alatt, nem jutsz vele sehova, csak egyre lejjebb. Ezzel teljesen lehúzod magad, és a következő esélyt is elszalasztod. Sokáig én is magamat hibáztattam, de baromság. Pedig mennyit megtettem egyesekért... A lelkem kitettem, de nekik az se volt elég. Szóval ez legyen az ő bajuk, ne az enyém.
2017. aug. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes, hogy aki megbecsülné a nőket, az a barátzónában végzi. Az internetes társkeresőket végleg feladtam, sosem írt vissza egy nő sem. Pedig fizettem is az oldalnak. Ha meg van beszélve egy időpont, akkor általában mindig korábban érkezem, udvarias, figyelmes vagyok és mégsem találom a párom.

Majdcsak összefutsz valahol valakiel, aki pont olyan akire te vágysz. Csak győzd kivárni. Önmagadat ne hibáztasd, valakinek te is tökéletes leszel.

2017. aug. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de szeretnék eltölteni legalább egy napot veled
2017. aug. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 a 24 kisfarkas ***** válasza:

Netes társkereső = sokak kapcsolatban vannak es ugy ismerkednek,avagy ezer eves profilok,sőt annyi ember lehúzza a másikat,hazudozik,bunkó.

Fb ismerkedős csoportok= nagy része selejtes csoport,vannak kivételek de annyira kevesen..

Fizetős oldalak= ott megy az igazi lehúzás :D meg a válogatás.


Hirtelen ezek ugrottak be,tapasztalat,rossz szerencse volt eddig. :-/

2017. aug. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!