Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi bajuk a nőknek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajuk a nőknek az olyan férfival akinek lakáshitele van?

Figyelt kérdés

Sokan írják itt, hogy akinek hitel van a lakásán, az ugyanúgy béta hím, ugyanúgy értéktelen a nők szemében mint aki albérletben lakik vagy aki még otthon, mamahotelben. Nos, miért is? Nem mindenkinek vettek lakást a szülei, és? Az már nem is férfi, akinek nem raktak a segge alá ingatlant a szülei? O.o Ezen még én is meglepődök, pedig szeretem és tisztelem a nőket alapvetően.

De tényleg nem értem, hogy ezzel mi a baj. Legalább látszik a férfin, hogy igyekszik. Az albérletesekkel az a bajuk a nőknek, hogy fizetnek másnak és nincs és nem is lesz saját lakásuk, mert így kárba megy a lóvé. A mamahotelesekkel meg még sokkal több bajuk van, mert nem akarják kerülgetni a mamit meg az nem férfi aki még X évesen is a szüleivel lakik és nem tud önállósodni anyagilag... de aki saját lakásban lakik, csak hitelt vett fel, hogy addig se kelljen a szüleihez vinni a barátnőjét, és egy idő után övé is lesz a lakás, azzal nem értem mi a baj. Csak azért mert nem voltak gazdagok a szülei, vagy mert fukarok voltak és magukra költötték a pénzt, nem egész életükben azért kuporgattak, hogy a gyerekeiknek vegyenek mindnek saját házat, már egyből nyomi egy pasi?


2017. aug. 19. 20:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

"Sokan írják itt.."


Na, ezért nem kéne a gyk-t alapul venni, te észlény! Ekkora ökörséget, mint amit te itt írtál... :(

2017. aug. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%

"Sokan írják itt, hogy akinek hitel van a lakásán, az ugyanúgy béta hím, ugyanúgy értéktelen a nők szemében mint aki albérletben lakik vagy aki még otthon, mamahotelben."


Megtennéd, hogy a sok ilyen hozzászólás közül belinkelsz ide hármat-négyet?


Köszönöm.

2017. aug. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%

Te tényleg nyomi vagy,de nem azért mert lakáshiteled van...

Ráadásul biztos 30 felett vagy.

2017. aug. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
37%
Az, hogy nincs elég pénzük arra, hogy saját lakást vegyenek. Ilyenek a nők igényei sajnos.
2017. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Nő vagyok, és lakáshitelem van, és pár éven belül ki lesz fizetve, alapvetően nincs bajom azokkal, akiknek lakáshitelük van. DE azokkal igenis van bajom, akik nem tudják jól megtervezni a pénzügyeiket, és úsznak az adósságban és hitelt hitelre halmoznak, viszont aki ilyen, az nem egy lakáshitel miatt lesz ilyen. Én 12 éves korom óta önállóan kezelem a saját pénzügyeimet, ami annak idején a zsebpénz volt, egy külön füzetbe vezettem, amit kaptam, amit költöttem, és amit lekötöttem, nagyon korán megtanultam, hogyan tudom jól beosztani. Nem mindenki ilyen.
2017. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Egy pályakezdőnek aki épp most végzett az egyetemen, miből legyen 20 millió forintja, ha a szülei nem adnak? :O
2017. aug. 19. 20:58
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
Milyen lakásra kell neked 20 millió?
2017. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%

#6


A pályakezdő, már nyilván nem óvodás, tehát lehetett volna diákként elmenni melózni és nem anyuciékra várni, hogy pénzeljenek téged!

Csak elárulom, 8,5 millióért is lehet már lakást venni, minek neked 20 millió?

2017. aug. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"sokan írják itt" SOHA nem láttam, pedig elég aktív vagyok mostanában gyk-n.


Amúgy nem hiszem, hogy bárkinek bármi baja lenne ezzel. Ha valaki stabilan tud vállalni ilyesmit, és tudja fizetni a törlesztőrészleteket gond nélkül, szerintem sokkal jobb megoldás, mint kiszórni a pénzt albérletre, vagy a szülőket húzni le. Én is így fogom valószínűleg csinálni, ha a körülmények nem engedik, hogy itthon maradjak, amíg összegyűjtök annyi pénzt a keresetemből, amiből kitelik egy kislakás. Ez azért a legjobb esetben is 4-5 év lesz... Viszont okosabb dolognak tartom otthon kihúzni annyi időt, amíg össze nem jön minél több pénz, vagy egy teljes lakásra, vagy egy jó kezdőrészletre, semmint felvenni 10 milliót, amit még családanyaként is törleszthetek vissza, és nem csak annyit, amennyit felvettem...


Szerintem a nőknek (meg úgy általában az embereknek) az adósság tényével van bajuk. Szokták mondani, hogy mindenki addig nyújtózkodjon, ameddig a takarója ér, és én ezt komolyan is veszem a párkapcsolatban. Egy lakáshitel más tészta, ha kezdő kislakásról van szó, de az elég gáz, mikor valaki fölösleges rongyrázást csinál hiteles pénzből. Sajnos nagyon el lehet vele csúszni abba az irányba, hogy az ember bitangdurva adósságokat halmozzon fel, és felelőtlenül bánjon a pénzzel. Ez a bajuk/bajunk a szerencsejátékkal és a pókerrel is. Én is szoktam sportfogadással szórakozni, de nagyon észben tartom, hogy mekkora összeget rakok rá, és mennyit kockáztatok, vagy hagyok veszni. Sokaknak viszont elszáll az agyuk, elvégre is, ez egy könnyű út, ahol sokat lehet gyorsan nyerni, kevés munkával. Más kérdés, hogy a veszteség is ilyen.

21N

2017. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Sokan írják itt"

Kérlek, hogy linkelj be ilyen kérdéseket és válaszokat, mert nem ezt látom!

2017. aug. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!