Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi bajuk a nőknek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajuk a nőknek az olyan férfival akinek lakáshitele van?

Figyelt kérdés

Sokan írják itt, hogy akinek hitel van a lakásán, az ugyanúgy béta hím, ugyanúgy értéktelen a nők szemében mint aki albérletben lakik vagy aki még otthon, mamahotelben. Nos, miért is? Nem mindenkinek vettek lakást a szülei, és? Az már nem is férfi, akinek nem raktak a segge alá ingatlant a szülei? O.o Ezen még én is meglepődök, pedig szeretem és tisztelem a nőket alapvetően.

De tényleg nem értem, hogy ezzel mi a baj. Legalább látszik a férfin, hogy igyekszik. Az albérletesekkel az a bajuk a nőknek, hogy fizetnek másnak és nincs és nem is lesz saját lakásuk, mert így kárba megy a lóvé. A mamahotelesekkel meg még sokkal több bajuk van, mert nem akarják kerülgetni a mamit meg az nem férfi aki még X évesen is a szüleivel lakik és nem tud önállósodni anyagilag... de aki saját lakásban lakik, csak hitelt vett fel, hogy addig se kelljen a szüleihez vinni a barátnőjét, és egy idő után övé is lesz a lakás, azzal nem értem mi a baj. Csak azért mert nem voltak gazdagok a szülei, vagy mert fukarok voltak és magukra költötték a pénzt, nem egész életükben azért kuporgattak, hogy a gyerekeiknek vegyenek mindnek saját házat, már egyből nyomi egy pasi?


2017. aug. 19. 20:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én válaszoltam már azt, hogy a milliós hitellel leterhelt férfiakat kizárom.


Ha az életszínvonalad minimumon tartod, tehát nem futja mondjuk kikapcsolódásra vagy új cipőre, ezt fenn is tartom.


Azért a jelzáloghitel más, mint a személyi kölcsön vagy az autóhitel. Itt elértéktelenedik az autó, a személyi kölcsönt meg feléled.


Diákhitellel és jelzáloghitellel nincs gond, amíg nem kell koplalnod, és kuporgatnod, hogy fussa a részletekre. Na meg persze fix kamatozású a hiteled, nem kiszámíthatatlan.

2017. aug. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%

Én nő vagyok saját lakással, és amint meghallja a faszi, hogy havi minimum 40et adjon a közösbe, mert ugye nem ingyen fog itt lakni, már egyből pénzéhes p.csa vagyok.


Szóval megvagyok a vibrátorommal, köszönöm.

2017. aug. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
18%
#12 Albérlőt keresel, vagy párt?
2017. aug. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%
Közös háztartásban a közös kiadásokat közösen kell állni. Én is elvárnám, hogy ha valaki beköltözik hozzám, akkor a rezsi rá eső részét állja, mert nem fogok eltartani egy felnőttet. Persze ennek nem csak az lehet a menete, hogy ideadja nekem azt a pénzt, úgy is lehet, hogy annyival nagyobb részben fizeti mondjuk a bevásárlás kiadásait. Csak ne az legyen, hogy aki beköltözik hozzám, azt el is tartom, és semmit nem kell állnia.
2017. aug. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#13, ha gondolod, akkor odaköltözöm hozzád, fizess egyedül mindent +az én igényeimet is, adj néha zsebpénzt is.
2017. aug. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Minek kössem le magam olyannal, aki már adósságba veri magát?


Bocs, akkor albi, de nem hitelezek, amiből az életben nem mászok ki, kb.

2017. aug. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, milyen az a hitel és mennyi. Van, aki tényleg csúnyán képes eladósodni, ilyen volt az is, akitől én vettem a lakásomat pár éve, 9 millióért, kb. 6 milliós hitel volt rajta, alig maradt pénze, de többért nem vette meg más sem, és nyugdíjasan már nem bírták fizetni, pár hónap múlva árverezésre került volna. Nekem is kellett hitelt felvenni rá, mert bár 10 évig gyűjtöttem, nem volt zsebből 9 millióm, viszont ott volt a lakáskasszám, és eléggé barátságos hitelt sikerült felvenni, 8 éves törlesztés fix törlesztőrészletekkel 30.000Ft-nál kevesebb havonta, és egy második lakáskasszával ezt a 8 évet is 5 évre csökkentem (nagyjából még 3 év). Lehet így is, és nem adósodok el életem végéig. Másfél szobás lakás, Budapesten, közlekedés szempontjából kiváló helyen. Oké, panel, nem kertes ház, de első lakásnak jó, és miután letörlesztem, ez már tőke. Ha később nagyobb lakásba költöznék, eladhatom, és annyival kevesebbet kell fizetni, vagy értékegyeztetéssel cserélhetek olyanokkal, akik kisebb lakásba akarnak költözni, és annyival kevesebb az én kiadásom, vagy ha nem kell eladnom, úgy költözök össze valakivel, ki tudom adni albérletbe, de még mindig ott van nekem, van hova menni probléma esetén, ha gyerekem lesz, ide költözhet, ha felnő, vagy én költözhetek vissza nagyobb lakásból, nyugdíjas éveimre... stb.

32 éves nő vagyok, én így kalkuláltam

2017. aug. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Az a bajuk, hogy mivel erősen pénzközptúak, elvárják, hogy a pasas csak úgy zsebbű' megvegye a kecót, anélkül, hogy ők egy keresztbe szalmát is tennének a kapcsolatért. Elvégre ők a nők, ez meg a férfiak dolga.

Na eddig tart ki a csodálatos feminizmusuk :D szánalom.


"Szóval megvagyok a vibrátorommal, köszönöm."


Aha. Aztán majd amikor hót egyedül maradsz 60 évesen Cirmivel és Nyávival, majd a vibrátorod kitermeli a nyugdíjadat :D


Ja, és a moderáltatással max. egy kis időt nyerhettek, de nem a vitát. Nem volt rossz próbálkozás - komolyan nem - deeeee annyira jó sem volt.

Whehehehehehe :D

2018. okt. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

mert a nők elvárják, hogy a férfi helyből kicsengesse egy lakás árát

perszeők egy forinttal se szállnak be a dologba, elvégre ha egy nőnek nem telik lakásra, az tökéletesen rendbe van, ha egy férfinak nem telik, akkor meg életképtelen lúzer ugye...

kettős mérce foreva!


"Na, ezért nem kéne a gyk-t alapul venni, te észlény!"


a GYK-n is ugyanúgy emberek vannak, mint a való életben, kisapám

persze ha mindenki veled értene egyet, a GYK azonnal releváns lenne, igaz-e?

képmutatás at its finest


"Ekkora ökörséget, mint amit te itt írtál..."


miért, te írtál valamit is tömény ostobaságon kívül?

ja, hogy nem?

akkor erről ennyit, kisapám

a mínuszt helyből kaptad is


"Megtennéd, hogy a sok ilyen hozzászólás közül belinkelsz ide hármat-négyet?"


én szívesen mutatok akár többet is, aztán indulhat a kínos magyarázkodás


"Te tényleg nyomi vagy,de nem azért mert lakáshiteled van..."


te meg egy ostoba troll

a mínuszt helyből kaptad


"A pályakezdő, már nyilván nem óvodás, tehát lehetett volna diákként elmenni melózni és nem anyuciékra várni, hogy pénzeljenek téged!"


értem, kisapám, és szerinted diákkeresetből te miféle lakást veszel most, az ingatlanlufi közepén?

csak mert a lakás, tudod, 10 milliónál kezdődik, azalatt te maximum pajtát, fészert, vagy disznóólat kapsz, közművesítés nélkül persze


"Csak elárulom, 8,5 millióért is lehet már lakást venni"


hol, kisapám?

max. valami szabolcsi zsákfaluban a cigánysor legvégén

vegyél te ott lakást, kisapám, csak ne nagyon csodálkozz, ha Kolompár Teszlatrooper és a famíliája heti rendszerességgel kirabolnak

a mínuszt kaptad is, helyből


"Én nő vagyok saját lakással, és amint meghallja a faszi, hogy havi minimum 40et adjon a közösbe, mert ugye nem ingyen fog itt lakni, már egyből pénzéhes p.csa vagyok."


ha van saját lakásod, akkor minek várod el a pasastól, hogy legyen neki is?

jaaaa, hogy nincs saját lakásod, csak hazudtál egy jókorát...

tudod kisapám, a hazug embert hamarabb utólérik, mint a sánta kutyát

nálad ez 1 kommenten belül sikerült, kongratyülésön


"Szóval megvagyok a vibrátorommal, köszönöm."


váljék egészségedre, kisapám

a férfi a kisebb ellenállás felé megy, ha te kikosarazod, majd elmegy a Morrison'sba csajozni, ahol a nők már egy vodkanarancsért is aláfekszenek, nem várnak el komplett házat

te meg maradsz egyedül százesztendős vén banya korodig, de legalább jóóóóóól bosszútálltál a sok szemét sóher pasin, aki nem nyitotta meg neked a pénztárcáját :D ez igen, te aztán kőkeményen megmutattad, mi az az ungarische wirtschaft! hic!!! :DDDDDD

szavakkal le nem tudom írni, mennyire szánalmas vagy...

a mínuszodat megkaptad


"Minek kössem le magam olyannal, aki már adósságba veri magát?"


az bezzeg szarul esne, amikor te költekezel túl, és a pasi közli veled, hogy fel is út, le is út, igaz-e?

megkaptad te is a mínuszt


jújújújújú itt is megy a válaszok jelentése és a cenzúra? jujjjj de szuper, imádom az ilyet amikor valami érvképtelen sutyerák tiltogatással akar vitát nyerni :DDDDDDDDDD ezt beszptad, ostoba gyökérkefe, de azért erőlködj csak tovább a tiltogatással :DDDDDDDDDDDDDDD szánalmas szartelep

2019. okt. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!