Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak 35 éves koráig még nem volt barátnője és szűz is még valamilyen ok, okok miatt, akkor nagy eséllyel ez így is fog maradni?

Figyelt kérdés
2017. aug. 20. 06:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
ezt nem lehet tudni
2017. aug. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
8-as, mi olyan bonyolult egy kapcsolatban? Nekem sem volt még, de nem tűnik bonyolultnak, ahogy a gyereknevelés sem.
2017. aug. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

"mi olyan bonyolult egy kapcsolatban? Nekem sem volt még, de nem tűnik bonyolultnak, ahogy a gyereknevelés sem."


A hónap kommentje! :D



Majd ha lesz, rájössz, hogy mennyi kihívást, mennyi csapdát, buktatót rejteget egy párkapcsolat, és milyen könnyű rossz irányba vinni a kommunikációt, amiből aztán nagyon nehezen van visszaút.


Persze, más mindez 18 évesen, mikor 2 nap FB-on zokogás után a következő buliban már 3 másik csajjal kavarsz, és más 35 évesen, ahol nem jönnek zsinórban a lehetőségek.



(a gyerekneveléshez hozzá sem akarok szólni, mivel nekem sincs, de látom a gyerekes ismerősökön, hogy ott még több a kihívás, és az nem olyan, mint egy párkapcsolat, hogy "elb'sztam, nem gond, majd jön a következő").

2017. aug. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Mintha csak én tettem volna fel ezt a kérdést.

1, Nagy valószínűséggel igen;

2, Lehet, hogy valaki megszánja érdekből (gazdasági érdek miatt), és bevállalja maga mellé;

3, Még belehúz 15-20 évet és lehet, hogy fog jelentkezni/találni egy 3* elvált valakit maga mellé.


Sokminden rajta is műlik, hogy keres-e vagy sem párt magának.

2017. aug. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha magadra aggatsz egy táblát és közben fennhangon kurjongatod hogy 'szűz vagyok' ,akkor esélyed sem lesz nőre. Ha okosan hallgatsz a dologról ,ha kérdezik akkor kitalálsz egy két mesét ,akkor viszont simán találhatsz barátnőt.
2017. aug. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
13, egy értelmes ember számára nem lehet bonyolult. A gyereknevelés sem az. Rájön az ember, hogy kell, ha van esze. Ha van esze, nem veri a gyereket, nem ordít vele feleslegesen, figyel rá, segít neki, jó példát mutat, stb.
2017. aug. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#12

Na itt van a kutya elásva, neked se volt még kapcsolatod.

2017. aug. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17 én ugyan nem a 12-es vagyok, de igazat adok neki. És mondom ezt úgy hogy 15 éves kapcsolatom van. Aki nem egy pszichopata és rendelkezik némi érzelmi intelligenciával annak megy ez elsőre is.
2017. aug. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Lehet válásos és ő a feleségével szeretné. Igaz h ritka de nem kizárt v aszexuális.


V lehet olyan személyisége van h bármilyen ember 10 perc után sírva menekülne tőle. (Spec volt ilyen főnököm csaj, megváltás volt mikor felmondtam.)


Ennyi alapján h 35 éves szűz semmit nem lehet mondani.

De még az is lehet h hazudik.

2017. aug. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#18

És te 35 évesen szerezted azt a 25 éves kapcsolatot?

2017. aug. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!