Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A gyönyörű nőknek mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyönyörű nőknek mindent elnéznek?

Figyelt kérdés

Van egy gyönyörű làny (25) az ismeretségi körömben.

Nagyon pörgős csajról van szó, ha öt percig nem róla van szó, nem vele törtènik valami, màr nem érzi jól magât, és mindent megtesz, hogy megint körülötte forogjon a vilàg. Mindenkihez bújik, ölelget, kislànyos hangon beszèl...

Az egyik csajra megsértődött, mert ugyanaz a becenevük (pl mindkettő Zsófia, és mindkettőnek Sophie, tehàt nem egyedi dologról van szó), és kikérte magànak, hogy senkit ne merjenek úgy hívni, mint őt. Mindenkivel kedves, aztàn kibeszèli őket a hàtuk mögött (velem is ezt csinàlta, azért nem kedvelem).

Olyan, mintha mindenhez értene, de igazából még semmit se végzett el (gimin kívül), mert minden éven màst akar csinàlni. Többnyire meg azért nem, mert eltartjàk.

Én régóta tudom, mivel szeretnék foglalkozni, de ez ugye unalmas.

Màs gyönyörű csajról is hallottam màr, hogy mindenki a làbai előtt hever, a nő meg semmihez nem ért. De legalàbb szèp.

Àtlag földi halandó a nyomukba se érhet ilyen nőknek, hiàba értelmes?

Velem se akar senki baràtkozni (pàrom màr van, de neki is ez a csaj volt az ideàl elsőre), ha megismerik a màsik lànyt


2017. aug. 24. 13:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Na igen, amíg vannak férfiak, akiket egy kis nyávogással meg egy kisujj-érintéssel meg lehet hülyíteni, addig az ilyen nőknek is lehetnek sikerei. Átmenetileg.
2017. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nyilván most " irigykedsz"...a legjobb, ha nem veszed fel a történéseket...az ilyen lányokból leszva miss p.csa, de meglátod, beárazza majd az élet, meg az évek, aztán lehet, hogy a válladon fog sírni 10 év múlva, hagyd a fenébe...
2017. aug. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hát lehet a külsővel villogni úgy h semmi szellemi tőkéd nincs és nem is értsz semmihez.

Ellenben egy diploma 50 év múlva is diploma lesz. A szépség meg csak egy ideglenes állapot.


Kár h az említett hölgy nem tudja h 40 évesen már kb senkit se fog érdekelni. Lesz a helyébe 100 másik hasonló 20-n éves.

2017. aug. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
szép lányoknak én is jobban elnézek dolgokat, mert szépek és jó rájuk nézni, de ez nem tart örökké, apróságok okésak, de komoly dolgokat nem vehet meg a szépségével.
2017. aug. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem. Ismerek több gyönyörű nőt, akiknek a viselkedésétől hányni tudnék.

Nálam az ilyen nő semmit nem ér el. Hiába vergődik, nem foglalkozom vele.

Az emberek általában ilyenek és az ilyen nőket válasszák. Ez férfiaknál sincs máshogy.. Kigyúrt, jól el tudja adni magát, kicsit rámenős, akkor a nők már a lábai előtt hevernek.

Persze nem mindenki ilyen. Sem női sem férfi oldalon.

2017. aug. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
7-es: Akkor is ő csavarja az ujja köré a férfiakat, nem te, és arra amit mondtál senki nem fog emlékezni egy hét múlva. Kicsit butthurt vagy, úgy hangzik. Inkább tanulj tőle :)
2017. aug. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. Én is elég népszerű vagyok a férfiak körében,nem kell félteni, de azért köszi a tanácsot :)

De a megjátszás nem kenyerem és nem flörtölök olyan pasival, aki nem jön be, csak hogy növeljem az egómat. De mind mások vagyunk. És ezzel sem lenne baj, ha alapból így viselkedne, de nők körében egészen más.

2017. aug. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!