Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az előbb láttam egy srácot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előbb láttam egy srácot egy tök szép lánnyal. Láthatólag nagyon boldogok voltak. Nekem majdnem két éve nincs senkim. Mi történt velem?

Figyelt kérdés
Nem csak a barátnőmet, a barátaimat is elvesztettem. Pedig nem voltam soha egy unalmas alak. Mégsem érdeklek senkit.
2017. aug. 25. 22:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A barátok számának csökkenése a korral jár, 23 után meg exponenciálisan felgyorsul a folyamat.


Nekem 20-40 fő között ingázó baráti társaságom leapadt egy emberre, de ő is külföldre kényszerült a hitelbedőlése miatt, így évente max. 6-7 alkalommal látom. Nincs baráti társaság, akkor olyan helyre sem igazán megy az ember, ahol csajozhatna. Ha véletlen valami összejönne, akkor meg dobbantanak, mert túl kicsi a baráti köröd, azzal meg "faszbubon" nem lehet villogni!

2017. aug. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!