Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annyi kudarc ért, hogy jelenle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyi kudarc ért, hogy jelenleg nem tudok szerelmes lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kezdjük ott, hogy még nem volt kapcsolatom. Volt egy lány, aki tetszett, de közben lett barátja. Aztán egyetemen 2 lánnyal is összehaverkodtam, akik tetszettek is, de kiderült, hogy nekik is van barátjuk.


Aztán tinderen is rengeteget próbálkoztam. Sikerült is egyszer összehozni egy találkozót, de élőben teljesen máshogy nézett ki... meg volt olyan is, hogy minden jól ment, de aztán végül ő nem jött el... volt hogy buliban megismertem valakit, el is beszélgettünk egy kicsit, de kiderült hogy 100 km-re lakik, és csak szétnézett Pesten... blablabla


Mintha lenne rajtam valami átok, mert mindig elcsúszik valamin a dolog. És mintha olyan érzésem lenne, mintha meguntam volna a nőket. Unom ezt a folyamatos nézelődést, hogy tetszik/nem tetszik, és ha tetszik, hogyan közelítsem meg... de most úgy érzem, hogy nem tetszik senki. Régebben még volt olyan, hogy valaki annyira tetszett, hogy elállt a lélegzetem, de ilyen már nincs... Régebben mindig a szépet vettem észre valakin, most pedig azt nézem, hogy milyen hibája van... teljes káosz van a fejemben.


Valaki tudna valamit tanácsolni?

19f



2017. aug. 25. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne ess kétségbe és ne erőltess semmit!

El fognak neked is jönni "igazik", a "mindent elsöprők", csak ne görcsölj rá! (Több is mint szeretnéd:)

Legyél kedves, udvarias, esetleg ha van humorérzéked, akkor csillogtasd, de semmit ne sürgess!

Semmivel nem vagy elkésve, hidd el!

2017. aug. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
welcome to the club! :D
2017. aug. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztoan fiatal vagy meg. Barmit is erzel es gondolsz most kesobb elmulik. Egyszeruen eddig igy alakult. Annyi sok no van meg a mindenfele. Semmikeppen se add fel, gyerunk tovabb. Most azt hiszed nem tetszik senki. Aztan ahogy mesz tovabb elore, eled az eleted hidd el egyszercsak ott lesz elotted akitol elall a lelegzeted. Gondolj bele, ha mesz elore es nem akarsz mindenaron kapcsolatot egyszercsak azt veszed eszre h ott van az orrod elott es mar benne is elsz. Dehogy untad meg a noket, csak most ilyen idoszakon mesz keresztul. Ne felj a kudarctol, minden kudarc csak egy jo kis lecke. Folyamatosan fejlodsz es egyre jobb es ugyesebb leszel es mar nem csak beszelgetni fogsz olyanokkal akik 100km-re lakik. Es? Erezd jol magad es elmondhatod h talalkoztal egy kedves lannyal aki 100kmre lakik milyen jot beszelgettel vele. De szep is volt. Irany tovabb. Elotted az EGESZ elet.
2017. aug. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
engedd el a multad
2017. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért *kell* neked szerelmesnek lenned mindenáron? Hagyd a pcsába pihenni az egészet, van más is az életben a szerelmen meg a páros életen kívül. Nem igaz, hogy nem tudtok magatokkal mit kezdeni pár nélkül és kicsit összeszedni magatokat... Miért kell úgy erőltetni egy kapcsolatot, hogy valaki nem tud egész emberként, lenyugodva belemenni?


Nekem is volt ilyen időszakom, most meg, hogy párt keresnék, csak idegroncs, frusztrált emberekbe botlok, akik ahelyett, hogy összeszednék magukat és magukra figyelnének, kapcsolatot akarnak... Bäszki, ez olyan, mint mikor valaki kocsit akar venni, holott kajára sincs pénze... Ne legyünk már ésszerűtlenek.

21N

2017. aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, mentek a pozitív értékelések, mindegyik hasznos volt.


Talán azért erőltetem ezt az egészet, mert ha ez megoldódna, akkor tényleg tökéletes lenne minden.


Mert jól megy az egyetem, csomó pénzt kerestem most nyáron diákmunkával, de voltam tengernél is, egészséges vagyok, stb... és már csak ez az egy hiányzik. ://


Azt akarom elérni, hogy ezen a téren is már végre pozitívat is kapjak ne csak a negatívat. Nem erőltetném a dolgot, ha 16 éves lennék, de 19 vagyok... Meg azt is utálom, ha mondjuk jön vendégségbe egy távolibb rokon és akkor kérdezi, hogy mi újság a barátnőddel...


Na mind1 most mindjárt kezdődik a suli, hátha most nagyobb sikerrel járok...

2017. aug. 26. 19:05
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz tovább, előbb- utóbb összejössz azzal, akibe szerelmes leszel. 19 évesen még semmiről nem maradtál le és azt sem hiszem, hogy ilyen korban, unád a nőket. Inkább csak a "sikertelenség" veszi el a kedved, ez viszont bármikor változhat, főleg, ha teszel érte.
2017. aug. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!