Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tegyük fel, hogy nincs férfitö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel, hogy nincs férfitöbblet, de viszont akkor miért van az a jelenség mindenhol, hogy a nőknek van párja, a férfiak nagy részének nincsen?

Figyelt kérdés
A férfitöbblet elmélet ellenzői mivel magyarázzák ezt a jelenséget? Munkahelyen rengeteg férfi munkatársamnak magamat is beleértve nincs barátnője, felesége sem, ellenben a női munkatársaknak kivétel nélkül van párja/férje! Miért van ez? Ennyi lúzer férfi nem lehet, ez képtelenség, itt más magyarázat kell már!

2017. aug. 26. 14:29
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
Nagy kulonbseg nem lehet, a termeszet korrigal. Bizonyitott, hogy haboru utan, amikor a ferfiak nagyja meghal, szinte csak fiu gyermekek szuletnek. Ha egyik vagy masik iranyba eltolodik a dolog, akkor az korrigalodik idovel.
2017. aug. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
94%

#20 "Már megkérdeztem máshol, választ nem kaptam: miért hiszitek, hogy ha egyenlő számban lennének nők és férfiak, akkor lenne párotok?"


Akkor válaszolok: Legtöbben nem hisszük, csupán azt, hogy egyenlőbbek lennének az esélyek. Soha nem értettem azt a (főleg nők által szajkózott) bölcsességet, hogy "mindenkinek megvan a párja, csak meg kell találni, ne add fel ...". Nem, nincs mindenkinek párja, sokan fognak egyedül maradni akár önhibájukból, akár azon kívül.


Pl. ha van egy sziget 10 nővel és 10 férfival és az egyik nőnek senki nem tetszik a férfiak közül, akkor logikus, hogy 1 férfi egyedül marad. Pedig lehet, hogy vele sincs semmi baj, csak épp nem volt szerencséje.

2017. aug. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
78%

"mindenkinek megvan a párja, csak meg kell találni"


Én ilyen csak pasiktól és ezen az oldalon olvastam. Még Disney mesékben sem.


De ezt is úgy mondod, hogy BIZTOS, hogy a pasiknak a nők bejönnének. A nő lenne a gonosz, mert nem dugatja magát egy neki nem tetsző egyénnel.

2017. aug. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
61%
Mert mikor Lúzer Béla csorgó nyállal nyomul egy nőre, mert bele szeretné mártogatni a farkát (és ezt a gyakorin úgy meséli el, hogy "ah, de vágyom egy barátnőre"), akkor a csaj, hogy lekoptassa, beveti a "kösz, de van barátom" szöveget.
2017. aug. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
71%
Tanulság: több meleg férfi kell.
2017. aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
66%

Sok pasinak azért nincs barátnője mert szexkapcsokatot keresnek állandóan.

"Csak barátság extrákkal"kapcsokatotkeresnek.

Gyavasag? Kényelem? Védelem a serulestol?


Brutal!


Érzelmileg elzárkóznak.

2017. aug. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
77%

Sosem kerestem barátság extrákkalt, volt két nagyon hosszú kapcsokatom, és 0 szex kapcsolatom.



Akikről te beszélsz azok általában pont a népszerű szépfiúk, miért kötnék le magukat, vagy tennének akármennyi energiát egy kapcsolatba, ha sorbanállnak a nők előttük, mert "Jáj, olyan helyes, tudok, hogy engem akar, a többi csajjal csak játszadozik"

2017. aug. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
91%
Felütötte randa fejét az irigység.
2017. aug. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
94%

"A férfitöbblet elmélet ellenzői"



Komolyan ez olyan, mint a finnugor elmélet ellenzői. Mindjárt tanulmányokat is írtok róla.

2017. aug. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
66%
Figyeljetek, engem nem érdekel, hogy van-e férfitöbblet. Lehet, hogy igazatok van, én nem fogok itt statisztikákat olvasni. Egy dolog teljesen biztos, hogy nem azért nincs csajod, mert több a pasi.
2017. aug. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!