Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tegyük fel, hogy nincs férfitö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel, hogy nincs férfitöbblet, de viszont akkor miért van az a jelenség mindenhol, hogy a nőknek van párja, a férfiak nagy részének nincsen?

Figyelt kérdés
A férfitöbblet elmélet ellenzői mivel magyarázzák ezt a jelenséget? Munkahelyen rengeteg férfi munkatársamnak magamat is beleértve nincs barátnője, felesége sem, ellenben a női munkatársaknak kivétel nélkül van párja/férje! Miért van ez? Ennyi lúzer férfi nem lehet, ez képtelenség, itt más magyarázat kell már!

2017. aug. 26. 14:29
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
0%
Akinek gőgös magyar nőre van gusztusa, az meg is erdemli..
2017. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
93%

"A mai férfiak sem rosszabbak arányában semmivel sem mint a mai nők (sőt, mivel többen vannak, ezért nagyobb a verseny is), így azt is kár erőltetni, hogy több a selejt."


Dehogynem. A nőknek ez régebb óta megy. Ez az egész hogy szedd le a szőrt innen-onnan, milyen fűzőt vegyél, milyen hajad legyen. És nem az 1900-as évekre gondolok.


A férfiaknál mostanában kezdődött el, hogy talán nekik is ki kéne nézni valahogy, nem csak elvárni a jó csajokat. Ha a sokak szerint szebbik nemen nem olyan szexi a szőr, talán a rondábbikon sem vonzó, ha majomnak néz ki. Persze, a férfi természetesen szőrös, csakhogy a nő is.


És ezek extrák. Aztán itt olvasod naponta (!) pasiktól, hogy gáz-e, hogy hiányzik a fél fogsoruk. Aminek alapnak kéne lennie.


Úgyhogy nekem ne mondd ezt. A húszas éveim elejét bálna méretűen töltöttem. És igen, szexis pasikról álmodoztam, de ez ezen a szinten meg is maradt. Hisz tudtam, hogy nem várhatom el, hogy a másik jól nézzen ki, ha én vágósúlyban vagyok. A legtöbb barátnőm, még a vékonyak is úgy voltak vele, hogy párt kéne találni. Első lépés? Leadni pár kilót. Ez olyan természetes, hogy nem is kérdés.


Ezzel szemben ha a másiktól elvárod, hogy legyen véleménye arról, milyen ruhát hord, már lehetetlen elvárásokat támasztasz.


Elég sorozatokat nézni, ott "eggyel rondábbak" az emberek, mint a filmekben. Randa, buta, dagadt pasik kapnak meg szuper nőket.

2017. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

#52: Az, hogy a nőknek milyen elvárásuk van magukkal, egymással, illetve a férfiakkal szemben, nem jelenti azt, hogy jobbak lennének. Csak nézz fel bármelyik fórumra, vagy csak itt tegyél fel egy kérdést, hogy "milyen az igazi férfias külső?". A nők sem fognak egyetérteni, egyiküknek a szőrös testűek jönnek be (mert aki borotválja magát az nem is férfi), a másiknak meg aki csupasz, (mert milyen már az, ha valaki szőrös?). Abban viszont a többség (férfiak és nők is) egyetért, hogy egy igényes nő ne legyen szőrös sehol (bár ennek újabban vannak ellenzői is, de minimális számban).


"És ezek extrák. Aztán itt olvasod naponta (!) pasiktól, hogy gáz-e, hogy hiányzik a fél fogsoruk. Aminek alapnak kéne lennie."

Na ezen én is ki tudok akadni, már gondoltam rá, hogy unatkozó fogorvosok teszik ezeket ki:). De igazából ez sem férfi betegség, jellemző sajnos nőkre is. Gondoljunk csak a Maunika-show bájos vendégeire.


"Elég sorozatokat nézni, ott "eggyel rondábbak" az emberek, mint a filmekben. Randa, buta, dagadt pasik kapnak meg szuper nőket."


Nem ezt látom a sorozatokban sem, bár férfiként lehet, hogy nem ugyanazokat nézem, mint te. De ettől függetlenül a médiának nem szabad hinni. A sorozatok szerint Amerika a szép, sportos emberek hazája, a valóságban ott sem ez a helyzet. A média a marketingről szól, eladni valamit férfiaknak szexi nőkkel, nőknek meg jó pasikkal illetve "cuki" gyerekekkel lehet legkönnyebben.


Az viszont igaz, hogy jelenleg van egyfajta újrapozicionálás a nemek között. Régebben volt egy mondás, hogy "ha egy férfi egy fokkal szebb az ördögnél, akkor már jó". Ez ma már nem áll, egy férfivel szemben ugyanannyi elvárás van (olvasd csak el a nők válaszait). Igaz, hogy nem ugyanazok az elvárások, mint a nőknél, de itt is vannak. Viszont mindkét nem tagjai között lesznek, akik ennek nem akarnak vagy nem tudnak megfelelni. Itt viszont visszatérnék az eredeti témára, miszerint igenis létezik a férfitöbblet, ezért a verseny is nagyobb, mint a nőknél.

2017. szept. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

"Igen, igazad van... Pár év múlva, amikor jellemző harmincas egyedülálló anyaként fogsz állni, akkor ugye nem sértődsz meg, ha azt fogják rád mondani, hogy az egyedülálló anyák a selejt, max üríteni jók. "



honnan gondolod, hogy nő vagyok?


és mit zavar téged egy idegen ember jövője? bármi lesz velem azt mondasz, amit akarsz, a véleményedtől nem fog változni semmi.

2017. szept. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!