Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 50-es egyedül álló férfi mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50-es egyedül álló férfi mit csináljon hétvégén?

Figyelt kérdés
50-es férfi aki egész héten dolgozik-mivel töltse a hétvégét, ha sem gyerekei, sem haverjai,sem normális szomszédjai?-hol csajozzon már ilyen idősen?

2017. aug. 26. 19:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Huzzon zoknit a farkára oszt nézze az izaura tvt
2017. okt. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#10-ezekkel a lábakkal?
2017. okt. 21. 18:27
 13/15 anonim ***** válasza:
Édesanyám párja 62 éves, 2 éve találta meg társkeresőn édesanyámat. Egy szintén 50 éves ismerősöm 1 éve talált egy 55 éves doktornőt. Azóta a felesége már. Semmiről sem vagy lekésve. Unokázni még nem kellene, habár gyerek jó lenne, ha lenne. De már mindegy. Az meg, aki izaura tvzik, meg papizik, ezekből lesznek az aggszüzek, vagy magányos vénemberek. F 33
2017. okt. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#12 igen, az emberek általában a saját lábukkal szoktak táncolni. :)
2017. okt. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én 50-es nő vagyok hasonló cipőben. A társkereső oldalakon rengeteg kamus ember van felregisztrálva, úgyhogy ki is töröltem magam mindenhonnan.
2017. dec. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!