Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akarnak normálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak normálisan randizni velem? 22L

Figyelt kérdés

Egyik azzal jön hogy ismer egy elhagyatott helyet ahol csak mi lehetünk és persze órákig csak sétálnánk,egy másik pasi ùtközben megállna a kapunk előtt pár szót váltani,de utána igéri el fog vinni meginni valamit na persze. Aztán egy pasival tök jól elbeszélgettem és benyögi hogy menjek fel hozzá még a végén talán az ágyban is kikötünk és nevetve teszi hozzá. Nekem ez ultramegalázó. Persze mind nyomja a szöveget hogy ő komoly kapcsolatot szeretne. Mindig elgondolkozom hogy ennyit érek? Leszakadna a pofájukról a bőr ha egy italra beülnénk valahova és közben megismerkednénk?Nekem nincs nagy igényszintem nem svédasztalos vacsorát kérek csakhogy ilyen szinten ha már felöltözöm akkor tiszteljen meg legalább ennyivel. Másnak miért hozzák le a csillagokat az égről én meg miért járok mindig így?És ezek még jól is keresnek mégis egy csokit sajnálnának tőlem úgy érzem. Én csinosan öltözöm adok magamra sportolok azt mondják szép az arcom mégis mi kéne nekik?Nem adoniszakkal találkoznék épphogy az átlagtól jobbak kifejezetten taszít a modell szépfiú alkat.Miért van az hogy más lánynak szinte ölébe hull a szerencse én meg mintha csak egy alkoholistát érdemelnék örüljek hogy az is van nem?....El vagyok keseredve

22L


2017. júl. 25. 13:14
1 2 3 4 5
 1/45 anonim válasza:
4%
nincs véletlenül bajszod?
2017. júl. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
0%
Ez a te szinted.
2017. júl. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
31%

Egyáltalán nem szimpatikus a hozzáállásod, az egész szöveg arról szól, hogy miért nem kapsz ingyen piát.

Az utolsó két példa, amit írtál egyértelműen gyökér emberekre utalnak, de nem azért mert nem hívnak meg semmkre, Az elsővel viszont nincs semmi gond. Én egy helyben ülve, egy erdő közepén egy üveg csapvíz mellett is tudom kiválóan érezni magam, ha megfelelő emberrel találkozom.

2017. júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Itt nem az italról van szó hanem a tiszteletről figyelmességről.
2017. júl. 25. 13:45
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ilyenek találnak meg az nem lehet a véletlen műve. Nem lehet, hogy úgy öltözködsz, viselkedsz, utalásokat teszel, amiből arra következtetnek, hogy könnyen kapható vagy?
2017. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

#3

Nem a csapvízzel van a gond, hanem aki kimegy egy ismeretlennel az erdő közepére (vagy bármi elhagyatott helyre), az egyszerűen nem normális.....

2017. júl. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
Lehet élőben kéne ismerkedni, nem pedig a neten...
2017. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Nincs kirivó öltözékem divatosan fiatalosan öltözködöm nem egyszál melltartóban szaladgálok az utcán.Ahhoz képest hogy xl méretű csajokon 2 számmal kisebb miniszoknya van. Nem használom a facebookot nincs 1000 képem instagramon nem élek túlzott társasági életet.Talán igaz hogy nem az interneten kéne ismerkedni de akkor sem hiszem el hogy egy se képes egy gesztust a nőért tenni. De a p. mindnek ingyen kéne.
2017. júl. 25. 14:09
 9/45 anonim ***** válasza:
34%
Na persze... Én szívesen randiznék egy ilyen lánnyal, de nem létezik... Udvarias vagyok, természetesen én fizetek, de értékelem ha a nő felajálnja a számla fizetését, ezzel jelezve, hogy nem egy ingyenélő ribi. Kinyitom az autó ajtaját, stb... De a nőknek erre nincs igényük fene tudja miért. Kb úgy néznek rám, hogy ki ez a gyökér, na tuti nem randiznék vele soha... Szerintem rossz helyen keresgélsz ha csak ezeket a XXI századi parasztokat találod meg akiknek csak egy strigula leszel a füzetben! Adj lejjebb az igényekből, talán egy átlagos külső pont egy olyan személyiséget rejt akire vágysz!
2017. júl. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
#9es válaszoló leírtam hogy tipikus szépfiùk nem kellenek tehát az átlagosnak is adok egy esélyt,de ha nem vonzó külsőre megette a fene és itt nem mindjárt topmodellekre gondolok. Értelemszerűen senki nem köt házasságot vagy nem lesz szerelmes ha a külső nem tetszik.
2017. júl. 25. 14:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!