Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai lányok elsöprő többségén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok elsöprő többségének miért derogál normálisan válaszolni (vagy egyáltalán válaszolni) egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Lehet hogy nem ez az első hasonló kérdés itt, de kíváncsi lennék tud-e erre valaki valami elfogadható magyarázatot.


Simán lehet hogy én vagyok a maradi, régimódias fatuskó, de valamiért nem fér a fejembe miért lett ekkora divat semmibe nézni a fiúkat akik normálisan próblnak kommunikációt nyitni. Értem én hogy egyenjogúság, meg minden, de ha valaki normális módon beszélgetést kezdeményez, feltesz egy kérdést vagy csak ráköszön a másikra, akkor nem tudom miért nem lehet egy mondatban válaszolni. Most az van, hogy ha valakinek írok, akkor 40% meg sem nézi, 40% látta de semmi válasz, a maradék 20% meg valami bunkó vagy egyszavas választ odadob (Hagyjál békén, Van barátom, Kopj le, Nem ismerkedem, Ki vagy te?, Ismerlek?, Kinek képzeled magad stb.)


Én úgy gondolom senki nem lesz azáltal szegényebb, csúnyább, öregebb, betegebb, kevésbé elismert vagy bármi más, hogy egy értelmes mondatban, normális hangnemben, barátságosan visszautasít valakit. Mégis, mintha fizikai fádalmat vagy legalábbis anyagi kárt okozna válaszolni a legtöbb lánynak. Eddig egyetlen egy volt, aki képes volt annyit írni, hogy ne haragudjak de nem igazán esik neki kellemesen a közeledésem, mivel van barátja. Tiszta sor, nem is írtam neki többet. Egyébként sem értem miért hiszi azt minden csaj hogy ha valaki ír neki egy "Szia"-t, az rögtön fektetni akarja meg el akarja jegyezni. Elég komoly egó kell ehhez. Volt már hogy a tananyagot sem tudtam megszerezni, vagy éppen csak érdekelt volna neki hogy sikerült a vizsga, de persze nem kaptam választ. Szörnyű. Mielőtt még valaki letámadna hogy méirt neten ismerkedek, próbálkoznék én élőben is, de úgy kerülnek a lányok mint valami leprást, pedig annyira nem vagyok gáz, csak sem Bill Gates sem Chris Hemsworth nem vagyok, csupán egy átlagos srác. És ez nekik már derogál.


Szóval erre tud valaki bármilyen elfogadható magyarázatot adni? Kinek a hibája ez végső soron és miért jutottunk idáig?



2017. aug. 26. 20:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
6.os. Ha te nem érzed hogy azok a kérdések ilyen formában gáz veled is nagy bajok vannak a fogalmazásérzékeddel.
2017. aug. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
96%

Már ne is haragudj, de ha Facebook-on rámír egy vadidegen ember, akkor annak nem fogok válaszolni. Fogalmam sincs ki vagy és nem ismerkedésre használm az oldalt.


Ha meg a tananyag kell, akkor írd le, hogy "Szia XY, bocsi hogy zavarlak, de légyszi küldd át az anatómia anyagot!".


Ezt el kell fogadni, szerencsére senkinek sem kötelessége, hogy válaszoljon neked vagy akármilyen idegennek az interneten.


Persze, abban igazad van, hogy bunkónak nem kell lenni, de te meg ne vedd ezeket magadra.


Jöhet a lepontozás!

2017. aug. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
88%

Már ne is haragudj, de miért kéne válaszolni arra, hogy random vadidegen pasi odavakkant egy sziát?

A Facebook nem társkereső!

2017. aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!