Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 173 cm-es "törpe" hol találhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

173 cm-es "törpe" hol találhatna magának társat?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok túl szerencsés a nőknél, nagy részük a magasságom miatt nem akart randit vagy folytatást az első randi után.

Én nem éreztem magam olyan alacsonynak, de az egyik lány, akitől rákérdeztem az elutasítasra, azt felelte, hogy bocsi, de 190 alatt nincs férfi, csak kisfiú.


Általában a tőlem alacsonyabb lányok felé kezdeményezek, velem egy magas vagy tőlem magasabb nő evidens, hogy szóba sem állna velem.


Hol lenne érdemes ismerkedni, illetve hogyan kezdeményezzek a nagyobb sikerhez?


29/F



2017. aug. 26. 20:20
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Azt lehagytam, van, akinek szuper tartása van, van, aki meg centiket "legörnyeszt", menjetek a celebheights.com-ra, ott fél centiken vesznek össze.
2017. aug. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!