Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 173 cm-es "törpe" hol találhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

173 cm-es "törpe" hol találhatna magának társat?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok túl szerencsés a nőknél, nagy részük a magasságom miatt nem akart randit vagy folytatást az első randi után.

Én nem éreztem magam olyan alacsonynak, de az egyik lány, akitől rákérdeztem az elutasítasra, azt felelte, hogy bocsi, de 190 alatt nincs férfi, csak kisfiú.


Általában a tőlem alacsonyabb lányok felé kezdeményezek, velem egy magas vagy tőlem magasabb nő evidens, hogy szóba sem állna velem.


Hol lenne érdemes ismerkedni, illetve hogyan kezdeményezzek a nagyobb sikerhez?


29/F



2017. aug. 26. 20:20
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
61%
Rendben19-es,akkor gondolom 25 év felett megtáltosodnak az alacsonyak vagy elfogynak a magasak és a nők kénytelenek rájuk fanyalodni. Ha ezt akarod olvasni ,és ettől boldog vagy ,ám legyen. De a lényegen nem változtat, az alacsonyaknak is lesz családjuk -gyerekeik,ahogy az apjuknak és nagyapjuknak is volt,akik szintén nem lehettek válogatott kosarasok . A tények makacs dolgok.
2017. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
15%
Ha 29 évesen nem tudsz csajozni akkor nem sok jót jósolok neked. A fiatalságodnak már lassan vége. Ha viszont volt már nőd akkor valamit csak jól csináltál. Csináld megint azt és minden jó lesz. 173 cm meg átlagkörüli. 178 cm a 20on éves férfiak átlagmagassága.
2017. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
22%

#21

Nem akarok semmit belelátni mert engem nem kell győzködni, ugyanúgy a tényeket írtam le. A tények pedig azok, hogy a nőknek alapvetően a magas férfiak keltik fel a figyelmét, ez tudat alatt végbemenő ösztönös viselkedés, ennyi, nem kell tovább ragozni.

Én csupán azt nem szeretem amikor jönnek a nők és 1-2 példával meg akarják magyarázni, hogy de ez nem így van. És, ha nem tűnt volna fel itt állandóan ez megy.

Nem számít a kor mert Andy Vajna is talált magának 70+ évesen dögös 30-as nőt.

Nem számít a magasság mert Tom Cruise is alacsony és sok felesége volt.

Nem kell ez-az, nincs úgy ez-az mert ismerek olyat aki... Néhány példával akarják itt mindig megmagyarázni a dolgokat. De ezek szerint a kérdező hazudik és valójában csak kitalálta az egészet és biztosan nincs köze a magasságának a nehézségeihez.

Alacsonyabb férfi is ugyanúgy talál magának párt, senki nem mondta, hogy nem. Annyi lett felhozva, hogy nehezebb dolga van ami valószerű.

2017. aug. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
75%

Hagyjad már magad jaguar, egy 173 centis férfi simán átlag. Nehogymár előadd, hogy a 180 alatti férfiaknak elvétve van csajuk, mert eret vágok.. marhaság.


Kérdező, aki ezzel koptat le, az nyilván csak kalabdizik, nem veszi komolyan a párkeresést. Azzal nem kell törődni.

2017. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
*kalandozik, bocs
2017. aug. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
61%
Igen nehezebb a dolga,de annak is nehezebb aki bármiben eltérő mint az átlag. Legyen az testalkat ,arcszerkezet, anyagi helyzet ,valami testi hibája van, beteg, vagy egyszerűen buta. De attól még ők is találnak párt,kicsit jobban rá kell állni a témára nekik, lehet hogy 30 nőből nem 10 fog elmenni velük randira, hanem csak 2,tehát nem halászhálóval fogják a halat hanem zsebpecával , de attól még az a 2 igent fog mondani nekik is.
2017. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

Sosem volt még barátnőm, és alkalmi kapcsolatom sem. :(


A magasságom az egyik dolog volt, nem minden esetben ez volt az elutasítás alapja. Több lány jegyezte meg, hogy a munkám alapján a fizetésem nem gondolná, hogy elég lesz kettőnkre.


Nem akartam belehozni ezt, mert nyilván most gyűlik majd a lincselő tömeg nőkből, hogy így megy úgy meg amúgy, de megjegyezném, hogy eleve az karcsúbb, csinosabban öltözködő nőkhöz eleve oda sem megyek soha, mert azon felül hogy rá tényleg nem lenne elég pénzem, a konyhában sem hiszem, hogy otthonosan mozogna. Nem 5 fogásos terülj asztalkámra kell gondolni, hanem csak valami kisebb főtt ételre, amit el tud készíteni. Csakhogy az egyetemen a kollégista lányok közül a kicsit átlagon aluliak is max kaját rendelni tudtak. :(

2017. aug. 26. 22:05
 28/41 anonim ***** válasza:
61%
Hétfőn beiratkozom egy edzőterembe, hogy ne higgyék azt, hogy tudok főzni.
2017. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
34%

Ez igen, apám. Tehát a csini csajoknak joguk van nem becsicskulni, mert csinik, de aki szarabbul néz ki, az legalább etessen téged.


Gondolom, a 173 centi miatt te is kompenzálsz, igaz?

2017. aug. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
67%

A magasságoddal nem tudsz mit kezdeni. Nincs mese. 175 alatt igenis alacsony vagy lévén, hogy a hivatalos magyar átlag 177 cm. [link]

De te annyival szerencsésebb vagy, hogy 3 centivel magasabbra nőttél, mint én, ami sokat ugyan nem jelent, de ha kipattintod magadat, akkor legalább lehet belőled egy hétköznapi Zac Efron aki szintén 173 mély és közelebb leszel az átlaghoz, mint én: [link]

Egyébként a helyzeteden az sem sokat javít, hogy a mai fiatal csajok egyre inkább magasabbra nőnek. Például valamelyik nap figyeltem fel egy 15 körüli iskolás lánycsoportra és azt vettem észre, hogy kivétel nélkül legalább akkorák voltak, mint én. Ilyen tipikus gazellatestű érett lányok végtelen lábakkal. Ők huszonéves korukra simán lesznek 173-175 magasak. Neked inkább a 30-as vidéki szegényebb szolid hölgyikékre kellene buknod, mert azt vettem észre, hogy a régebbi korosztályban a nők még 165 körül vannak és +35 évesen nekik már annyival több élettapasztalatuk van, hogy a felszínességet háttérbe szorítva egy pasiban ne az alacsonyságot, hanem a gondoskodó, apáskodó férfit lássák meg. Nincs mese. Akkor van legnagyobb esélyed, ha keresel egy egyedülálló anyukát. Ő vszeg nem fog azon sz***zni, hogy 180 vagy-e vagy sem, hanem nyújts neki támaszt, neveld a gyerekét és el fog fogadni alacsonyan is. Pont ez az oka annak, hogy míg fiatalok között szinte sosem látsz 175 alatti pasit a fiatal, csinos barátnőjével kézenfogva romantikázni a sétálóutcákon, parkokban, addig jóval több +35-40-es életunt pasit látsz a leharcolt feleségével/élettársával együtt, miközben 1-2 gyerek ott csüng a nyakukon és ordít a megnyilvánulásaikról/testbeszédeikről, hogy az semmi más csak egy érdek- ill. kényszerkapcsolat. 29 évesen már te sem vagy fiatal és nem is leszel. Ez az egyetlen módja van, hogy hosszútávra nőt (pu**it) szerezz magadnak.

2017. aug. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!