Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg igaz, hogy 15-16 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy 15-16 év korkülönbség lenne az optimális egy kapcsolatban, a férfi javára?

Figyelt kérdés

Egy amerikai szociológiai felmérésen olvastam, hogy egy 38 éves férfihez egy 23 éves nő illene, mivel átlagban azok a férfiak rendelkeznek azokkal a társadalmi, egzisztenciális, és külsődleges tulajdonságokkal amiket a nők elvárnak, illetve a nők 23 évesen a legcsinosabbak és legkelendőbbek átlagosan, utána már egyre "romlanak", megjelennek az első ráncok és egyre rizikósabb a szülés is.


Na most, sokan ezzel nem értenek egyet, különösen a nők, mert nekik egy 38 éves férfiról egy igénytelen, pocakos, kopaszodó, koszos munkás ruhában lévő, olcsó sört és kommersz vodkát vedelő és dohányzó férfi jut eszébe az utcáról.

Ez részben igaz, mivel akik jelenleg ebben a korosztályban vannak, azok még a régi rendszerben nőttek fel, ahol ez volt a normális, a munkásosztály volt a hatalmon és ilyen volt egy minta állampolgár.

De akik most fiatalok, azok a nyugati értékrend szerint nőnek fel, és őket nem építi így le a rendszer. Nézz meg egy 38 éves nyugati férfit, úgy néz ki mint egy 25 éves. Sőt Amerikában (egy férfi) még 45 éves koráig hivatalosan is fiatalnak számít, még csak nem is középkorúnak. Így már máshogy áll a helyzet.


Szerintetek is lehet valami ebben a felmérésben?


2017. aug. 30. 14:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%
Nekem mindig korombeli párjaim voltak. A férjem is korombeli. Nem szeretnék majd 45 éves még aktív nőként egy nagypapával együtt élni. Másrészt manapság a legtöbb nő 30 fölött vállal gyereket. De nem 45-48 éves férfivel szeretne családot alapítani, aki talán meg sem éri a gyereke érettségijét.
2017. aug. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Attól függ, kiket vizsgáltak meg (milyen korú, milyen társadalmi státuszú, földrajzilag elszórtan-e). Amerikában sem hiszem, hogy minden nő kacsalábon forgó palotát várna el, és azt sem, hogy minden pasinak csak a feszes test a fontos.


Plusz az, hogy mi ideális, az inkább a felek érettségi, tapasztalati szintjétől függ és az igényeiktől. Nekem nőként eddig a nálam 5-10 évvel idősebbek tetszettek és hasonló korosztályból van a párom is. Eddig nem volt semmilyen problémánk sem, jól megvagyunk. De ismerek több olyan kapcsolatot is, ahol a nő idősebb. és jól működik. Meg olyat is, ahol egyidősek.

2017. aug. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nálam 10 év volt a max., de nem jött be.
2017. aug. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Ha a férfi kőgazdag akkor igen. Amúgy nem kéne idősebb férfi, a korosztályom vonz.Kb.mindenki így van ezzel. A ferfiak is 20-25 évesen a legvonzóbbak.

21/L

2017. aug. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én olyan felmérést olvastam, ahol 2 év a legjobb. Ennek adok igazat, a saját tapasztalataim alapján. 15-16 év az már majdnem egy egész generációnyi különbség, rengeteg. 24 éves vagyok, nem tudnék összejönni egy 40 éves pasival. Öreg lenne hozzám. Ha 30 körül éreznék vágyat a gyerekre, akkor meg már 46 lenne, nagypapakorú. Nekem semmi esetre sem szimpatikus az ilyen nagy korkülönbség.
2017. aug. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Utolsónak írom..a húgom 30 évesen egy 46 éves pasitól lett terhes..hát..ki tudja hogy alakul majd a dolog. A pasinak van már 4 gyereke 3 anyától, tesóm hamarosan szüli neki az ötödiket. Volt már házas is.
dec. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!