Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak, hogy vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy vannak magas pasik, akik sikertelenek a nők körében?

Figyelt kérdés
Itt a gyk-n már nem először derül ki, hogy xy siránkozó pasi amúgy abszolút nem alacsony - ami ismerjük el, a társkeresési kudarcok okának túlnyomó többségét teszi ki - még sincs sikere a csajoknál, még akár szűz is. Komolyan, el nem tudom képzelni, hogy egy magas vagy legalábbis átlagosan magas pasi, hogy a fenébe nem képes akkora vonzalmat kelteni egy átlagos lányban, hogy legalább egy lazább kapcsolatot alakítson ki, miközben nyílt titok, hogy a csajok odavannak az átlagnál magasabb pasikért. Mert az oké, hogy én 170 mélyként egy nőben sem vagyok képes szexuális vonzalmat gerjeszteni, de a +180-as pasiknak miért olyan nehéz feladat ez? Tényleg sokszor azt érzem, hogy ez az ország tele van mimózalelkű, siránkozó p***i pasikkal eközben meg én érzem magamat férfinak, hogy a 170 centis hobbit méretem ellenére legalább le merem szólítani a csajokat és veszem a bátorságot még ha totál kudarc és visszautasítás is minden próbálkozásom.

2017. aug. 30. 23:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%

Attól, hogy valaki magas, még lehet:

- töketlen

- csóró

- buta

- ápolatlan

Például.

2017. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Csak nálatok Hobbitföldén él a tévhit, hogy a magasaknak olyan jó lenne.
2017. aug. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Mert ronda vagyok lol
2017. aug. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
#1: Pedig az ember azt hinné, hogy egy ilyen pozitív tulajdonságot már csak azért is kiaknázna és egyéb paraméterek terén is rendbe tenné magát. Én biztosan így járnék el.
2017. aug. 30. 23:12
 5/23 anonim ***** válasza:
80%

#4


Pikulát járnál te el így. Ha igen, most is így tennél. Csak egyszerűbb a magasságod hiánya miatt rinyálni.

2017. aug. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
56%

A magasság csak egy opció.


De egy nő szemében millió probléma lehet még:

- iszik

- nem iszik

- dohányzik

- nem dohányzik

- nem szőke

- nem barna

- túl barna a bőre

- túl fehér a bőre

- nem kék szemű

- kék szemű

- nem tetszik a járása

- nem tetszik az öltözködése

- látható az aurája (már a szaga vizuális formát ölt)


Ez csak 1 nagyon pici lista, és csak a külsőség, itt

még esélye sem volt megszólalni a pasinak.... A foly-

tatás, már a belsőségek, túl hosszú lenne.

2017. aug. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%

- Nem vagyok ápolatlan

- Jó az anyagi hátterem

- Nem vagyok, tájákozatlan, műveletlen, bunkó


Akkor ezt is add mellé. És így vagyok 180 cm felett, egyedülálló. Még csak rondának sem gondolnám magamat.


Nem igaz, hogy aki nem alacsony és/vagy túlsúlyos, annak máris sínen van az élete.

2017. aug. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
48%

A magasság egy adottság, ami általában előny, de önmagában szart sem ér. Sokkak fontosabb dolgok alapján döntök és sokkal másabb dolgokon múlik, hogy végső soron vonz-e az illető, vagy sem. Nálam csak annyi a kritérium, hogy ne legyek nagyobb darab a férfinél magasságra. Velem egymagas simán lehet például (170 vagyok), ha nem olyan vékony a combja, mint a karom, mert akkor is kisebbnek tűnik. Hogy ezen felül milyen magas, az engem őszintén nem izgat, nem lesz előrébb egy magasabb nálam, mint egy velem egymagas.

21N

2017. aug. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
58%
En magas vagyok de eddig egy no sem mondta h bejon neki. Nem is vagyok ra buszke.193cm.
2017. aug. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tévedek, de úgy látom, hogy a férfinak elsősorban dinamikusnak kell lenni, ha nőt akar, viselkedésében és gondolkodásában is. Vagyis aktívnak. És azért, mert a nő meg passzív. A nő semmi mást nem csinál, mint vár, figyel, tesztel. A férfinak kell valahogy produkálnia magát, sajnos. Mert nekem ez pl. nehéz.
2017. aug. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!