Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak, hogy vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy vannak magas pasik, akik sikertelenek a nők körében?

Figyelt kérdés
Itt a gyk-n már nem először derül ki, hogy xy siránkozó pasi amúgy abszolút nem alacsony - ami ismerjük el, a társkeresési kudarcok okának túlnyomó többségét teszi ki - még sincs sikere a csajoknál, még akár szűz is. Komolyan, el nem tudom képzelni, hogy egy magas vagy legalábbis átlagosan magas pasi, hogy a fenébe nem képes akkora vonzalmat kelteni egy átlagos lányban, hogy legalább egy lazább kapcsolatot alakítson ki, miközben nyílt titok, hogy a csajok odavannak az átlagnál magasabb pasikért. Mert az oké, hogy én 170 mélyként egy nőben sem vagyok képes szexuális vonzalmat gerjeszteni, de a +180-as pasiknak miért olyan nehéz feladat ez? Tényleg sokszor azt érzem, hogy ez az ország tele van mimózalelkű, siránkozó p***i pasikkal eközben meg én érzem magamat férfinak, hogy a 170 centis hobbit méretem ellenére legalább le merem szólítani a csajokat és veszem a bátorságot még ha totál kudarc és visszautasítás is minden próbálkozásom.

2017. aug. 30. 23:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem, hogy miért gondolják azt az átlagmagas, vagy annál alacsonyabb emberek, hogy a magas férfiakhoz csak úgy dőlnek a nők! Ez kizárólag egy amolyan önigazoló baromság, hogy "hát én alacsony vagyok, biztos ezért nem sikerül csajoznom, a magasságon nem lehet változtatni, tehát meg van magyarázva, hogy miért nem próbálkozok."


Elárulom nektek magas férfiként, hogy a testmagasság önmagában semmit nem ér. A saját példámat hozom fel, hogy magyarázatot adjak a tévhitetekre. A középiskolás korom nekem abszolút kudarcélmény volt ezen a területen, mert:


- az arcom gyerekes volt, későnérő arcvonásaim voltak

- pattanásos voltam, és bármennyire is próbáltam megoldani a problémát nem sikerült (ha tudnátok mennyi pénzt feláldoztam orvosokra, bőrgyógyászokra, kozmetikusokra, gyógyszerekre, krémekre stb.!)

- vézna voltam, és mivel nem születtem pénzes családba, nem is volt rá pénzem, hogy magas költségű tömegnövelő étrendet folytassak

- szülők elváltak, nem igazán volt előttem férfiminta, amit követni tudtam volna. Aki hasonló helyzetben nőtt fel, az tudja, hogy milyen pusztító ez.


Úgyhogy hiába volt a magasságom 190 centi feletti. Tudjátok, hogy mit értem el vele? SEMMIT!


Szóval, amikor legközelebb itt próbáljátok lejáratni a magas férfiakat, inkább gondolkozzatok egy kicsit! Szerintetek mennyi esélye van egy fiúnak úgy barátnőt találni a mai világban, hogy genetikai/családi háttér/anyagi hátránnyal indul - meg úgy az élet minden területén?


Ehhez pedig még vegyük hozzá a feminista társadalom nevelését: el is készült az újabb kudarcférfi - aki hiába magas, cseszheti.

2017. aug. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
190 vagyok és semmi előnyöm nincs belőle.
2017. aug. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

na a 170 centis rinyagép visszatért, inkább azt a kérdést tedd fel magadnak, hogy : Vajon minden 170 és az alatti ember egyedül van vagy csak én magyarázom be ezt magamnak, hogy valami megmásíthatatlan dologgal igazoljam a kudarcaim és ne keljen szembe néznem a valós problémáimmal?


Ja tudom előre a válaszod is amúgy. Aki nincs egyedül 170 és alatti létére az gazdag/extrovertált/jóképű.

2017. aug. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!