Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak, hogy vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy vannak magas pasik, akik sikertelenek a nők körében?

Figyelt kérdés
Itt a gyk-n már nem először derül ki, hogy xy siránkozó pasi amúgy abszolút nem alacsony - ami ismerjük el, a társkeresési kudarcok okának túlnyomó többségét teszi ki - még sincs sikere a csajoknál, még akár szűz is. Komolyan, el nem tudom képzelni, hogy egy magas vagy legalábbis átlagosan magas pasi, hogy a fenébe nem képes akkora vonzalmat kelteni egy átlagos lányban, hogy legalább egy lazább kapcsolatot alakítson ki, miközben nyílt titok, hogy a csajok odavannak az átlagnál magasabb pasikért. Mert az oké, hogy én 170 mélyként egy nőben sem vagyok képes szexuális vonzalmat gerjeszteni, de a +180-as pasiknak miért olyan nehéz feladat ez? Tényleg sokszor azt érzem, hogy ez az ország tele van mimózalelkű, siránkozó p***i pasikkal eközben meg én érzem magamat férfinak, hogy a 170 centis hobbit méretem ellenére legalább le merem szólítani a csajokat és veszem a bátorságot még ha totál kudarc és visszautasítás is minden próbálkozásom.

2017. aug. 30. 23:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

ja azt nem mondtam, hogy én (10-es) 186 centis vagyok. De hiába, ha nem aktívkodok, megette a fene.

A passzivitás meg olyan, hogy csomó oka lehet, ma ilyen a világ. Sokan csak mozizni akarnak, vagy visszahúzódóak.

2017. aug. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, a magasság abszolút nem szempont. Volt már 190+os barátom és erős jóindulattal 170 centis barátom is. Személy szerint én jobban preferálom a 170-180 magas srácokat, mint a nagyon magasakat 185+.
2017. aug. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy srácot aki olyan 198 magas, de olyan mint egy ősember mind kinézetre, mind mentálisan. Szerintem nála neked is több esélyed van hiába magas. A csajoknak nem a magasságodda van baj. A régi osztályomból van kb 15 srác, aki 180 alatti, közülük a többségnek volt vagy van is csaja épp.
2017. aug. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
64%
Van egy 194 cm magas, sportos, intelligens, rendes, jóképű, jó állással (mérnök) rendelkező kollégám, nincs barátnője. Ellenben a 176 centi magas, 60 kilós, kopasz, szarrágó, kiállhatatlan természetű másik kollégámnak van egy nálánál több kategóriával szebb párja már 3 éve. Annyi a titok, hogy a kis kopasz csávónak valamilyen oknál fogva van önbizalma leszólítgatni a csajokat, a magas jóképű srác meg szerényebb természetű. Ebből is látszik, hogy a fellépés és a magabiztosság sokkal inkább meghatározó egy párkapcsolat létesítésénél, mint a magasság.
2017. aug. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
27%
Minden nőnek olyasvalaki kell, aki izmos, pénzes, és átment legalább egy fél városon.
2017. aug. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nyílt titok... Persze. Lehetsz 220 cm, ha buta, igenytelen, bunkó vagy. Senkit nem érdekel.
2017. aug. 31. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Mert ronda az arcom es vekony vagyok :D nem onszantambol, igyekszem tenni ellene, csak hat van egy jo kis betegseg.


Plusz introvertalt is vagyok, amivel nekem nincs bajom, csak a vilagnak. Ha nem hangos es latvanyos az ember, semmibe veszik.


Az ertelmi kepessegekkel nincs baj, sem az anyagi helyzettel.


25F

2017. aug. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Keress introvertált lányokat magadnak, ők gondolom ugyanezzel a problémával küzdenek, mint te, hogy a harsány felszínes plázacicákra csorgatja az összes pasi a nyálát, őket meg észre sem veszik. Pedig amúgy sokkal nagyobb esélye van, hogy egy normális csajt kifogjon az ember közülük, mint az extrovertált ribik közül. Csak valamiért a férfiak is azokra buknak, akik kirakják mindenüket és kelletik magukat.
2017. aug. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ugyanazok, mint az alacsonyabb férfiaknál is.
2017. aug. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Az, hogy a magasság nem minden.


Újat mondtam, gondolom. :)


21/L

2017. aug. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!