Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit választanál? Megkaphatnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanál? Megkaphatnál minden fizikai dolgot (pénz és nő is), cserébe sosem lenne kapcsolatod, vagy egy olyan párt magadnak, aki mindig is meg fog felelni?

Figyelt kérdés
2017. aug. 31. 17:13
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
#8 Szerencsére nekem több lehetőség és ész adatott, mintsem hogy mókuskerékben éljek.
2017. aug. 31. 17:30
 12/19 anonim ***** válasza:
47%

#11

Nekem nem, ezért választanám az elsőt.

Most már csak azt nem értem, hogy az én szubjektív választásom egy két lehetőséget felsorakoztató kérdésre miért lett egyből 0%-on... Nem lep meg ezen az oldalon csak nem értem.

2017. aug. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
51%

Azt mondjuk, hogy "kinek mennyi ész adatott" pont nem vettem észre.

Ilyen kijelentéseknél viszont, hogy "ha lehetne egy olyan kapcsolatom, ami életre szóló és boldogok vagyunk" nálad sem vall túl sok észre. Szélsősségesen szeretethiányos hüppögés az egész semmilyen racionális előrelátással.


Nincs olyan, hogy életre szóló boldog kapcsolat. Mindig vannak hullámvölgyek kb. mint egy sinus görbe. Ezen hullámvölgyeket pedig gyakran a nehéz életkörülmények adják.

De lehet én tévedek viszont akkor mondj egy olyan párt akik életre szóló, boldog párkapcsolatban élték le az életüket. Mert hiába tűnik úgy, hogy egyesek nagyszülei 50 év után is együtt vannak, hidd el ott sem minden fenékig tejfel csak náluk nem volt divat egyből lecserélni a másikat vagy ennyire kiteregetni a szennyest mások elé, hogy utána ők hozzák meg a saját döntéseiket. Nyeltek egyet és mentek tovább a közös életükkel.

2017. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#13 Ez akar lenni az ész-kompenzáció? :D Forgathatod a szavakat ki/be, a helyzet nem fog változni ettől.
2017. aug. 31. 17:44
 15/19 anonim ***** válasza:
Azt meg lehet kérdezni, hogy hány éves vagy és jelenleg mit csinálsz?
2017. aug. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A legrosszabb ***** válasza:
42%
Első, első, első. Mindenféleképpen az első. Párkapcsolat egyáltalán nem vonz.
2017. aug. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen csak a pénz.
2017. aug. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
egyértelműen a lóvé. el sem gondolkodtam
2017. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az elsőt.
2017. aug. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!