Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy 23 éves lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 23 éves lány, nő az még fiatal? Vagy innentől kezdve már csak öregszik, és romlik az esélye mindenre?

Figyelt kérdés
Annyira öregnek érzem magam 23 évesen..... most lettem annyi, és úgy érzem vége a világnak. Úgy érzem hogy innentől kezdve már egy nő nem nő, és vége mindennek..

2017. szept. 2. 23:58
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
16%
A nőket 18-22 kettő közt imádják. Nem igaz, soha nem volt annyi hodolom, mint 30 felett.
2017. szept. 3. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
4%
Amúgy 23 évesen én is öregnek hittem magam. El fog múlni. Amint elmulsz 25 😘
2017. szept. 3. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
33%
Életkezdési válságnak hívják, amin most mész át. Én 22 évesen arra a remalomra ébredtem, hogy, 24 vagyok. Nagyon sokáig fiatal leszel meg. Kinek mit jelent. 30-49-50-6o évesen is van élet. És a legaktívabb és termékeny évek 30 felett kezdődnek. Ne félj.
2017. szept. 3. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
33%
Amúgy nő nem már, hanem még nem vagy.
2017. szept. 3. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
5%

Én is megértelek. Nálam 20tól felfelé romlott a helyzet. Nem éreztem magam fiatalnak, tiniből fiatal felnőttbe váltottam


A 25 is megviselt most, hogy elmúlt, hiányzik a rugalmas bőröm az arcomon.


Viszont így 26 évesen azt nézem, ki az a bolond korombéli, aki nem érzi, hogy egy két év is rengeteget számít. Elcsodálkozom, hogy az akkori butuska 23 éves énemet hogy a fenébe tudta akárki komolyan venni,hogy gondolhatták, hogy érett vagyok bármihez is. Persze valószínűleg nem gondolták komolyan az exeim.


Most sem vagyok felnőtt, pedig közeledik a 30, de érettebb az lettem.


Ez a 25 nagyon felnyitotta a szemem, olyannyira elítélem a nagy korkülönbséget párkapcsolatban, hogy ihajj.


Még 5 év talán, naggyon talán belefér, de hogy járhattam 19 évesen egy majd 30 évessel egy évig.. hát abszolút beteg szemétnek látom az exem, pedig szerettem és egy évig jól bánt velem(én ejtettem).


A tapasztalat meghozza az ember eszét.

2017. szept. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Nem érzem magam öregnek 24 évesen :D Ahogy nézem a pár évvel ezelőtti fotóimat úgy tűnik, ahogy idősödök, úgy nézek ki egyre jobban. Kialakult a stílusom, karakteresebb lett az arcom (ja, olyan k..va karakteres, hogy még mindig elkérik a személyimet), mivel már dolgozok, van pénzem szép holmikkal kényeztetni magam. Másrészről: érettségi után szakmát tanultam, nem jelentkeztem egyetemre, amit azóta is bánok, de sokszor úgy érzem, elkéstem vele. Ha most, ebben a percben elkezdeném, akkor is lennék 28-29 éves mire lediplomázok. Szóval ilyen szempontból úgy érzem, futok kifelé az időből. Megint más téma: rengeteg volt osztálytársam házasodik, gyereket szül vagy nemz. Ehhez viszont még naaagyon fiatalnak érzem magam.
2017. szept. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
10%

23 vagyok, a szülinapok ideje nekem is borzasztó érzés volt, de az a durva, hogy már 13 éves koromtól kezdve öregnek éreztem magam... Nagyon égő, dehát ilyen ez a mai világ basszus!

13-tól 15-ig azon aggódtam, hogy Úristen, ennyi évesen még pasim sem volt.

16-tól kezdtem temetni magam, hogy soha nem is lesz (aztán lett).

17- től aggódtam azon, hogy atya ég, semmit érő középszerű életem lesz, amit mindig is el akartam kerülni. Ennyi évesen nem találni a helyem normális??

20 fölött azon rinyáltam, hogy hogy fogok én szülni 22 évesen, mint anyám (már sehogy :D), amikor stabil pasi nincs képben.

22 évesen elástam magam, épp a legkomolytalanabb korszakom éltem, semmi jövőkép.

A 23-ba rezignáltan léptem, hogy "Mostmár szebb nem leszek", jön a leépülés, és innentől nem árulom el a koromat senkinek.

Kezdek rájönni, hogy b+, te lány, ez beteges. XD de azért rohadt vicces visszagondolni.

2017. szept. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
45%
Én 30 vagyok és imádnak a pasik. :) Iszonyatosan nem érdekel a korom, mert nem befolyásol semmit. Sőt, úgy érzem még csak most kezdek kiteljesedni. Neked fogalmad sincs, Kérdező.
2017. szept. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
0%
30 körül kell majd aggódni. Nézd meg egy társkeresőn a 20-29 és a 30-35 korosztályt. Egészen döbbenetes a különbség.
2017. szept. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
29%
születésed óta öregszel
2017. szept. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!