Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a baromság hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a baromság hogy csak a gazdagoknak, jóképűeknek lehet nője?

Figyelt kérdés
2017. szept. 4. 18:02
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Látom, takarodj vissza az iskolába! Tanulj meg magyarul helyesen írni!!!!

Vagy vegyek neked egy helyesírási szótárt?



helyesírástanár vagy?ennyit kellett volna irnod:igazad van,ehelyett te belekötsz a helyesírásomba,ó hogy tegyem any.ádat ravatalra

2017. szept. 4. 18:11
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb erre fogni a sikertelenséget, mint beismerni, hogy esetleg mi magunk vagyunk felszínesek, pocsék a személyiségünk stb.
2017. szept. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Senki nem mondja, hogy csak azoknak lehet nője csupán annyit, hogy nekik nem okoz gondot, hogy találjanak nőt és jóval egyszerűbb dolguk van.

Vagy szerinted a jómódóság és jóképűség hátrányt jelent?

2017. szept. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
83%

"helyesírástanár vagy?ennyit kellett volna irnod:igazad van,ehelyett te belekötsz a helyesírásomba,ó hogy tegyem any.ádat ravatalra"


Menj a b..d..s p..csába. Anyukám most februárban halt meg 56 évesen, 12 évig küzdött a daganattal. Sz..rádjon ki a szád és törjön le a kezed ilyenkor, mikor más anyját mered szidni!

2017. szept. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
honnét szedted ezt?
2017. szept. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ne etessétek a trollt!
2017. szept. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Ez egy kifogás, ennyi... A való élet tényleg nem így működik.


21/L

2017. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
14-es kérem moderálja magát miután begyűjtötte a szolidaritásos zöld ujjakat
2017. szept. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Gazdag,jóképű vagyok és nincs nőm. Mivel akibe szerelemes vagyok, nem kér belőlem. Akik meg belém vannak zúgva, azoktól én nem akarok semmit.

Egyébként az egyik lány, akit évekkel ezelőtt szerettem (és elutasított) egy mindenki által nagyon rondának tartott csóró gyerekkel jött össze és azóta is együtt vannak. Szóval nem olyan egyszerűek az emberek mint az 1x1 szerencsére. Bár én jobban járnék, ha így működne, de a belső értékek sokkal fontosabbak szerintem, én legalábbis eddig mind3 lányba a belső tulajdonságai miatt szerettem belé, kár hogy nem viszonozták.

2017. szept. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Aki nem képes magànak pàrt talàlni, annak könnyebb ilyesmivel takarózni, és szokàs még a nőket is hibàztatni, csak mert nem àllnak össze akàrmilyen jöttmenttel. ( csak olyannal akihez vonzódni tudnak) . Halàlos bűn tényleg.... Nem mintha a pasik nem vàlogatnànak. Egyik csaj ezért nem kell, a màsik azért! Nézzetek magatokba! Pont ugyanúgy szelektàltok mint a nők. Nem mind a pénzre megy. Ès hogy ki szerint jó pasi egy férfi, az màr egyéni ízlés kérdése.

Egyébként kérdező, az egyik koràbbi vàlaszoló nem akart rosszat de, ha tudnàl normàlisan írni, kevésbé tűnnél primitívnek. A butasàg nem valami vonzó.

2017. szept. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!