Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az esküvő volt az az alkalom, ahol volt lehetőségem bedobni magamat. Bármiféle eredmény nélkül maradt. Miben bízzak még?

Figyelt kérdés

Több éve nincs barátnőm. Unokatestvérem esküvőjére készültem, úgy gondoltam minden eddigi sikertelen próbálkozásom után ez lesz az, ami az áttörést elhozza. Rengeteg ember, lányok, akiket újonnan ismerhetek meg, talán még rá is segít nekem, hogy látják a barátnőjüket férjhez menni, és nekik nincs barátjuk sem. Hogy ez a helyzet könnyebben közeledővé teszi majd valamelyiküket.


Vonzó voltam. Frissen borotválkozva. Levágattam a hajamat pont előtte este. Délelőtt újra megmostam a hajamat, pár órával előtte, csak azért, hogy friss legyen minden. Levágtam a körmömet, nem azokban a napokban, nem az előtte való éjjel, hanem közvetlenül az indulás előtt, hogy a legjobb szintet adjam.

Nem arról van szó, hogy ezeket egyébként nem teszem, de most mindenben ez volt előttem. Kifogástalannak lenni. Egyenruhában, 24 évesen. Semmi szépséghibám, vagy taszító külső jegyem nincs. Sem kapafog, sem görbe orrnyereg, sem pattanások, normális, természetes arckarakterrel. Minden cérnarojtot levagdostam ollóval az öltözetemről, minden varratában, mindenhol, hogy tökéletes legyen. Előtte tisztíttattam ki csak ezért, szabattam át. Hogy minden patent legyen. Arcszesz, hintőpor. Rövidujjú ing, hogy ne izzadjak, originál csomagolásban maradjak. Kitépkedtem a szemöldököm elálló szálait.

Még a fogamat is ki akartam fehéríttetni...

Olivaolajjal kentem be az arcomat előtte éjjel, hogy puha és nyugodt legyen a bőröm, ne legyen száraz vagy hámló, ne legyen kipirult.


Semmit nem csinálok másképp, mint más. Kopaszodó, kis szigethajú, a hátát görbén tartó, teljesen átlagos pasinak, göndör ÉS kopaszodó, alacsony pasinak, elhajló fülű, hézagos fogú, cigányképű pasinak voltak OLYAN barátnői, hogy felkötném magamat.


Akár álomkép is lehetnék. Helyes, magas, vonzónak tűnhető hivatás, rendezett családi háttér, jó anyagi helyzetben élek, kertes házban, intelligens vagyok, alapjáraton hűséges típus, és fiatal is.

A lányoknak meg kellene őrülniük miattam.

És nem. Mintha valami átok ülne rajtam.


Összesen egy lányt nem láttam párban senkivel - mert csak én vagyok ilyen nyomoronc, hogy egyedül megyek ilyen helyre -, de mikor megkérdeztem, táncol-e velem, elzárkózott. Még a szülei is unszolták, de neeem, ő nem tud táncolni, stb.


Azt hittem, csak szégyenlős. Órákkal később megkérdeztem, nem-e gondolta meg magát, akkor elég kiérezhető ingerültséggel közölte velem, hogy beszélget.

Szóval nem csupán szégyenlős volt, és ennyi, hanem csak a szülei előtt nem akarta bunkóra venni a dolgot... Akkor lejött előttem.


Nagyjából senkit nem érdekeltem, senki nem szólt hozzám, akihez pedig én, az lekoptatott.

Nem erre készültem.

Ez egyszerűen nem normális így. Hol van, és hogyan nagyobb esélyem? Mi az, ami miatt még első látásra sem fogok meg másokat, senkit, nem csak a saját kategóriámban, vagy felettem, de akár mélyen alattam sem?


Mondanám, hogy képmutatóak a lányok, akik a felszínességet panaszolják a belső értékek helyett, de még ez sem igaz, hiszen nem vagyok ronda, hogy ezt kérhetném számon.


Egyszerűen nincs meg a csajozós aurám? Tényleg létezik a szemmel nem látható kisugárzás, ami valakinél megvan, másnál nincs, és nem tanulható?

Mint valami feromon, ami vagy ottvan az ember körül, vagy a hiányát semmivel nem lehet betölteni, és minden mást is értéktelenné csökkent?


2017. szept. 4. 23:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/111 anonim ***** válasza:

Én értem,hogy mit akartál ezzel mondani,szerintem teljesen rendben van,hogy tisztában vagy magaddal...sőt,ez a helyes.

Szerintem nézd ezt úgy,hogy ilyen időszakod van...mikor nem jönnek össze a dolgok. Egyszer csak majd átfordul ez,talán mikor nem is számítanál rá....

Azért érzed most úgy,hogy keresned kell,miben bízz,mert volt egy elvárásod ezzel az alkalommal ,és az nem jött be.

Egyébként,kíváncsivá tettél,milyen lehetsz:D


21L

2017. szept. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/111 A kérdező kommentje:
Rövid ujjú ing, a zakó alatt... Igaz, hogy nem írtam ezt külön, de aranyos, hogy mindenki egyből engem támad.
2017. szept. 5. 00:21
 13/111 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom.. de en valahogy mindig eszre veszem a jo pasikat es ha egy alompasi leszolit h tancoljak vele, hat tuti nem huznam a szam :D mar bocsaanat, de ez az igazsag. Nekem speciel amugy jobban tetszenek a termeszetes pasik akik onmagukat adjak a hibaikkal egyutt.

A csajoknak nem a tokeletes pasi kell, hanem egy hatarozott ferfi aki nem rinyal azert mert egy este nem jott ossze neki valami. Sztem ha kevesebbet teszel azert h megfelelj a csajoknak nagyobb sikerrel jarsz.

2017. szept. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/111 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj rá a témára, mert ezt a fajta elkeseredettséget a lányok megérzik. Engedd el egy picit, és érezd jól magad egy esküvőn vagy bármilyen eseményen, ne az lebegjen előtted, hogy most itt muszáj felszednem valakit. Ne akarj tökéletes lenni, hidd el, ha lelazulsz, akkor kapod majd a jelzéseket, és lesz kedves, csinos barátnőd. Sok sikert!
2017. szept. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/111 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, hogy miért, de ez ugrott be rögtön.


[link]

2017. szept. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/111 A kérdező kommentje:

"Nekem speciel amugy jobban tetszenek a termeszetes pasik akik onmagukat adjak a hibaikkal egyutt."

- De azért zuhany, hajmosás, borotválkozás belefér, nem? Olívaolaj - gondolom, lányként te is használsz arcápolót, akár a mindennapokban is még, nem csak egyedi alkalmakkor. Sőt, ilyenkor még alapozó és smink is, nem?

Az, hogy nyugodt arcbőrrel akartam megjelenni, esetleges szárasság, vagy ilyesmi nélkül, kb. az igényesség, ami szintén máshol épp megfogalmazott elvárás.

Ez inkább már olyan, ha van sapka, azért, de közhelyeken kívül én sem tudom már, mit várok igazából a pasitól dolog.


"A csajoknak nem a tokeletes pasi kell, hanem egy hatarozott ferfi aki nem rinyal azert mert egy este nem jott ossze neki valami."

- A legelső mondatot is elolvastad, ha már amúgy arrogánsan leoltasz...?

2017. szept. 5. 00:40
 17/111 A kérdező kommentje:

"Ne görcsölj rá a témára, mert ezt a fajta elkeseredettséget a lányok megérzik."

- Köszönöm a jókívánságot, és azt is, hogy időt szántál rá, hogy választ írj, de ne úgy képzeld ezt el, mint a diszkópatkányokban, hogy esetlen nyomulással, kikosarazással, eggyel arrébb lépéssel, majd nyomulással, és idétlenül ható menőzéssel vágom el magamat egy társaságban. Nem feszültem rám. Megkértem egy lányt, táncoljon velem. Kértem ki italokat a pultnál, sétáltam egyik helyről a másikra, táncoltam a menyasszonnyal, ültem az asztalnál és beszélgettem másokkal, kimentem levegőzni a cigis társaság mellé, beszélgettem velük, ennyi.


"Fogalmam sincs, hogy miért, de ez ugrott be rögtön."

- Nagyjából helytálló....

2017. szept. 5. 00:46
 18/111 anonim ***** válasza:

Te neked az alaphigiénia megjátszás?Valami nagy hiba van a te gépezetedben,ha neked megerőltető az,hogy normálisan borotválkozz és hajat moss,ha zsíros a hajad.Valószínűleg látszott rajtad,hogy alapjáraton nem nagyon adsz magadra,ami meglátszik az ember öltözködésén.

Azoknak a ronda pasiknak meg lehet, azért voltak olyan baratnőik,amilyenek,mert nem nyilatkoznak másokról ilyen lekicsinylően és rossz indulatúan.Lehet, nem ütöm meg az általad elvárt szintet nő téren,de inkább halnék meg vén lányként,mintsem ilyen pasival összejöjjek.

2017. szept. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/111 anonim ***** válasza:

Olívaolajt kentél a fejedre? :D Párszáz forintért van hidratáló a boltban. Az olívaolajtól nem leszel kipihent.


Meg wow... hajat mostál, körmöt vágtál és ez a tökéletesség?


Linkelj már be egy képet magadról.

2017. szept. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/111 anonim ***** válasza:
Hallod gyerek te iszonyat lekezelo vagy :D vegyel mar vissza
2017. szept. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!