Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan lehet azt megtudni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet azt megtudni, hogy egy lány jó eséllyel a belső értékeimet nézi, és nem a külsőm vagy a vagyonom?

Figyelt kérdés
Olvasok sok olyat, hogy a lányok írják hogy a belső ami számít és ha nem kiugróan csúnya vagy igénytelen egy pasi akkor akkor is adnak neki egy esélyt ha amúgy nem kőgazdag, kigyúrt vagy Brad Pitt. Én elhiszem hogy vannak ilyen lányok, de nem igazán találkozni velük. Miből lehet ezt kiszűrni? Honnan lehet tudni hogy adnak-e nekem esélyt? 21/F

2017. szept. 5. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

A szépség még mindig mindenkinél mást jelent!


Foglalkozz önismerettel és akkor meg fogod tudni, hogy kik azok a csajok, akik komolyan gondolják veled.

Kezd az olvasást Csernus Imrével, aztán folytasd Louise L. Hay-jel, Allan és Barbara Peas-szel, Bagdi Bellával, Popper Péterrel..stb.


Egyébként pedig: Külső + Belső = egy kerek EGÉSZ!

Na, így jön létre egy normális, harmonikusan működő kapcsolat!

2017. szept. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez csak duma.

A belsőd k. sokára fog kiderülni, csak a látszat számít. A többi hazugság.

2017. szept. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva, nem kérdezgetem hogy menyit keres van e kocsia háza stb mert nem érdekel igazából. A randikon kifizetem a saját részemet, mert nem várom el hogy ő fizesse ki azt a rengeteg kaját amit meg ettem. Meghívom valamire ha olyan helyen vagyunk. Ha átmegyek hozzájuk nem az az első hogy körbe nézem milyen házuk van. Eddig a férfiak ezeket mondták mikor megkérdeztem hogy mi miatt vették észre hogy nem a pénzre megyek.
2017. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Külső megfog, belső megtart :) Ahhoz hogy valaki megismerje a belsőd,előbb a külsődet kell, a külső pedig..relatív, kinek mi a szép, mi az ideálja, de az biztos hogy előbb a külső tulajdonságaiddal kell felkeltened másokban a vonzalmat..
2017. szept. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt onnan tudhatod, hogy érdeklődik felelőd. Érdekli, hogy milyen napod volt, milyen érzések kavarognak benned, tudni akar rólad. Rólad, de nem arról, hogy mennyit keresel!


Ha valaki csak a külsődre illetve a pénzedre megy, az egyáltalán nem érdeklődő. Ha magadtól kezdesz el mesélni bármit, ami nem a pénzről vagy a külsőről szól, hanem pl. egy régi szép emlékről, ami történt veled, akkor csak unottan bólogat, nem kérdezget.


21/L

2017. szept. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ha nyersen akarok fogalmazni- és itt miért burkoljam-, akkor azt mondanám, hogy ha nem vagy macho-s akkor azt hiszem kizárhatod a külsőmet nézi tényezőt. :)


A pénzt meg egész egyszerűen úgy zárhatod ki, hogy nem harangozod be és nem villogsz neki.

Mondjuk nem egy sznob drága helyre viszed első randin, hanem egy normálsira pl.


A pénzéhes csajok akik csak a pénzre mennek, gondolom elvárják a drága helyeket is, meg hogy költsenek rájuk.


Míg ha te magad érdekled, akkor ez tök fölösleges, és úgy is érdekelni fogod, hogy mutatod, hogy pénzes vagy...


Azért lássuk be, ez nem egy agysebészet. ;)

26N

2017. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te egy lánynak nézed a külsejét?
2017. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért olyan lányt nehezen fogsz találni, akinek nem számít a külsőd, legfeljebb az lehet kérdéses, hogy mennyire.
2017. szept. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!