Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak nem szégyellik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nem szégyellik magukat, ha régebben visszautasítottak/semmibe vettek egy lányt, de mikor az később valamiért "megszépül", egyből nyomulni kezdenek?

Figyelt kérdés
A kérdés nem rólam szól, de észrevettem ezt a dolgot. Pl. kövér barátnőmet mindig semmibe vették az ismerős fiúk, mostanában sokat fogyott, egyből megkörnyékezi mind. Vagy egy másik távolabbi ismerősöm nagyon lapos lány volt, most mellplasztikája volt, nagy melle lett és nála is ugyanez van... Azt megértem, hogy akik most ismerik meg őket újonnan, azok lehet régen nem álltak volna velük szóba, de régi ismerősöknek, volt osztálytársaknak ez nem kellemetlen...?
2017. szept. 7. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%

Nem. Régen én a 2 méter magasságomhoz 75 kg-os pálcikaember voltam, kilátszó bordákkal. Gyúrni kezdtem mértékletesen és 2 év után 90 kg lettem, sportos, szálkás, vállas alkattal. Egyből sokkal több csajnak tetszem már és könnyebb ismerkednem. Nem rinyálok hogy:


"Beeeeee, régen nem jöttem be, ma meg igen? Kabbe"


Hanem élvezem a mostani helyzetet. Ez olyan csicska hozzáállás, hogy a múlton sírnék, ahelyett hogy a jelent élvezem és amit elértem. RÜLNÉK IS, HA EGY CSAJ AKI RÉGEN A VÉKONYSÁGOM MIATT ELUTASÍTOTT, MOST MEG BEJÖNNÉK NEKI ÉS AKARNA VALAMIT.

2017. szept. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Haha, a lányok is ezt csinálják. Ha valaki kigyúrja magát, megférfiasodik vagy csak egyszerűen elkezd jól keresni, rögtön változik a hozzáállás.
2017. szept. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Egy igazi férfi sosem szégyelli magát. :-)
2017. szept. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Most irigykedsz, vagy sértett vagy?

Nyilván ha valaki esztétikusabb lesz, több embernek tetszik. Fordítva is igaz: egxik kolléganőm 2 év alatt szépen meghízott, előtte vékony volt, sportolt....most sokkal kevesebben flörtölnek vele, ez van.

2017. szept. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Nem látom be, miért volna ez kellemetlen. Ez hasonló, mint mondjuk a 14-16 éves kor körül fokozódó érdeklődés. Előtte nem volt vonzó (vagy csak nagyon keveseknek), utána egyre többen látnak meg benne valami vonzót.
2017. szept. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%

Nem szegyelnem.

Mert a kulso meg fog belso megtart.

En 15 evesen egy nyikhaj 50kg-s kis senki voltam,a nok konkretan le se koptek,erdekes miota van egzisztenciam,kigyurtam magam,szeles vall,hat,labak,vastag karok,szeles mellkas,magas fizum,felepitettem szemelyisegem azota nincs gondom a nokkel.

Akkor en is rinyaljak ,,szemet nok hat mi az,hogy most kellek akkor nem kellettem??"

Nem hanem elvezem az eletet mostmar es igazuk volt megneztem regi kori onmagam hat turtoztetni kellett magam hogy ne okadjam el magam,fujjjjjj.

Megertem mostmar miert nem kellettem.


Nyilvan ha egy no csinos,szexy azonnal felfigyelunk ra,amint elhizik kell a ....nak se.

2017. szept. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

Miért szégyellnék?


A nők nem szégyellik magukat, amikor az általános/közép iskolában semmibe vettek egy előnytelen külsejű, kocka srácot, de amikor 10 év múlva egy vezető fejlesztő egy cégnél 1-2 millás havi jövedelemmel, akkor már egyből észre veszik benne azt amit eddig nem? Hogy egész jó fej, meg valójában hatalmas szíve van és régebben csak önbizalomhiányos volt és valójában tök helyes és blabla.. az összes többi álszent baromság?

2017. szept. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

A pasikban semmilyen szégyenérzet nincs ilyen téren.

Én is sokat fogytam gimiben. Akik addig cikiztek és terrorizáltak éveken keresztül, azok is elkezdtek nyomulni. Egy időre elég rendesen megundorodtam akkor a pasiktól. De tapasztalatnak jól jött később.

2017. szept. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%

A külső fontos. Simán lehet hogy van valaki, aki belsőre bejönne, de külsőre nem tetszik. Olyankor nyilván nem akarsz tőle semmit.

Aztán ha külsőre is jó irányba változik, akkor már igen. Ezzel nincs semmi baj.


Főleg mondjuk hogy egy csúnya arcot nem lehet megváltoztatni, azt aláírom, de egy nem vonzó alkatot igen legtöbbször.

2017. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem, mert soha nem csináltam ilyesmit. Mások helyett megy nyilván nem fogom, az legyen az ő lelkiismeretükre bízva.
2017. szept. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!