Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak nem szégyellik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nem szégyellik magukat, ha régebben visszautasítottak/semmibe vettek egy lányt, de mikor az később valamiért "megszépül", egyből nyomulni kezdenek?

Figyelt kérdés
A kérdés nem rólam szól, de észrevettem ezt a dolgot. Pl. kövér barátnőmet mindig semmibe vették az ismerős fiúk, mostanában sokat fogyott, egyből megkörnyékezi mind. Vagy egy másik távolabbi ismerősöm nagyon lapos lány volt, most mellplasztikája volt, nagy melle lett és nála is ugyanez van... Azt megértem, hogy akik most ismerik meg őket újonnan, azok lehet régen nem álltak volna velük szóba, de régi ismerősöknek, volt osztálytársaknak ez nem kellemetlen...?
2017. szept. 7. 15:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%

De ezen mi lelkiismeret meg szégyen?


Ott van valaki aki nem tetszik nekem. Úgyhogy nem hajtok rá.


Ott van valaki aki tetszik nekem. Úgyhogy rá hajtok.


És miért ne lehetne hogy régebben nem tetszett, most meg igen? Sőt, olyan is van, hogy valaki régen tetszett, most meg már valamiért nem tetszik

2017. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
74%

Nő vagyok, de miért kéne szégyellni magukat?

Te összejönnél olyan emberrel, aki nem tetszik? Mert én nem.

2017. szept. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nézzük más oldalról a dolgot.

Gondolom senkinek se esne jól, ha megalázták volna, de amint jó lett, elkezdtek volna rá nyomulni.

Ráadásul miután megszépülnek az emberek, már jóval több embert megkaphatnak, és én ilyen esetben csak azért is a pofájába röhögnék annak, akinek régen nem kellettem, és más emberrel jönnék össze, aki már szépen ismer meg.


21/L

2017. szept. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13:

De nem ugyanaz, hogy valaki simán elutasít vagy megaláz.


"Bocs, nem szeretnék veled ismerkedni, mert nem érdeklődöm irántad."


Ez a megalázás? És ha 5 évvel később azt mondom hogy mégis érdekes lettél, akkor a pofámba kell röhögni?


De hogy mondjam? Ez olyan kicsinyes. Egy 5 éves gyerek bosszúja? Én biztos minimum jól megdugnám azokat a csajokat, akiknek régen nem kellettem, most meg igen, nem elküldeném őket.

2017. szept. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14 Ha bárkit megkaphatnál, akkor miért pont őket?

Egyébként ha simán elutasít, az más, de sokszor megalázás is társul hozzá, pl. ezen röhögnek a haverokkal, szívatják a lányt, elmondják az egész iskolának, stb.


Nem tudom, miért kicsinyes dolog visszautasítani valakit, amikor szépen már bárki mást, sokkal jobbat megkaphat az ember.

2017. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!