Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúknak miért tetszenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak miért tetszenek a beképzelt, önelégült, ellenben nagyon szép és csinos egyetemista lányok?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, lány vagyok, és megdöbbenek némelyik csajon hogy mennyire arrogáns, beképzelt, öntelt, bár ennek ellenére külsőleg nagyon szépek, dögösek.

És a pasik loholnak utánuk, meg nyáladzanak nekik.


Most komolyan: Nem jobb egy kicsit visszafogottabb külsejű, ellenben belülről nagyon szép lány?

És itt most ne gyertek hogy mert a nők így meg úgy viszonyulnak a pasikhoz, mivel rohadtul nem róluk szól a kérdésem.


Rengeteg jólelkű, vicces, csinos, szép lány létezik, csak nem kiemelkedően dögösek és nincs az arcukon 10 kg festék.


Fiúk, adjatok már erre a jelenségre magyarázatot.



2017. szept. 8. 22:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
84%
A nôk meg kizàrólak a magas, pénzes, nyomulós bunkó (ami nem egyenlô a magabiztossàggal) férfiakhoz vonzódnak. Miért? Na ez is pont ilyen àltalànosìtàs.
2017. szept. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
62%

Nem mindenki öntelt, aki tisztában van magával. Én sosem voltam senkivel lekezelő, sem beképzelt, ennek ellenére tudom, mit tudok, és ha nem is hangoztatom kifejezetten, nem fogok szendéskedni meg letagadni. És szeretek poénból kicsit önteltebb megjegyzéseket tenni, főleg egyetemen (pl. hogy "ez semmi, kisujjból kirázom", vagy "hol vagy te hozzám", vagy "legalább szexi vagyok, ha át nem is megyek"(vizsgán)) Ezt annyian nézték beképzeltségnek, holott csak szeretek laza lenni, és némileg magamat szórakoztatom/nyugtatom vele. Bocsánat az erősebb nyelvezetért, de nálunk is vannak ilyen kis rosszindulatú pukkancs seggdugaszok, akik csak kívülről nézik ezt az egészet, és elkezdenek embereket indokolatlanul kurvvázni. Sokaknak segítenék a tananyagban meg bármiben, mert alapvetően szociábilisnek tartom magam, és szeretek új embereket megismerni, de azzal nem tudok mit kezdeni, ha valaki csak távolról kárrog, mint a varjú.


Voltam zárkózott középiskolában, tudom, milyen az. Nem feltétlenül a külsőről szól ez, hanem rólad és arról, ami a fejedben van. Aki hajlamos viselkedésre beszürkülni és láthatatlan lenni, arra nehezebben figyelnek fel. Rám jobban, mert lehet, hogy néha baromi idegesítő a viselkedésem és a nyüzsgésem, szerintem nincs ember az évfolyamon, aki a becenevem alapján ne tudná, ki vagyok. És igen, a nagyszájúság, a szókimondóság és a pörgősség elég megosztó tulajdonságok. Egy nyitottabb ember odáig van érte, és izgalmasnak tartja, egy zárkózottabb, vagy az, aki konkurensnek tekint valamiért rám, szerintem meg tudna érte fojtani egy kanál vízben.


Amúgy meg ne irigyeld. Hasonló hasonlót vonz(ezt úgy értem, hogy egy harsányabb srác ilyen típusú nőkre jobban bukik, egy szolidabb meg csak fintorog rá(m), csak őket nem veszed észre, mert csöndesebbek, meg láthatatlanabbak), a többiek meg azért ajnározzák az ilyen embereket, mert mások is. És amit sok ember érdekesnek tart, arra jobban rámegy a többi is.

2017. szept. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
58%
soha nem szólnék hozzá ilyen nőhöz :D
2017. szept. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem a leendő feleségüket vagy a gyermekeik anyját látják bennük. Ebben a korban jól is van ez így. Trófeának pedig azért sokkal inkább megfelelnek, mint egy visszafogott, átlagos lány. Majd ha már valódi kapcsolatot keresnek, akkor nem ennyire a külső alapján fognak dönteni.
2017. szept. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban azt nézik hogy a farkuknak mi a jó, nem azt hogy a lelküknek mi a jó. És nyilván ha már a szex a motiváció akkor a dögöset választja, akkor is ha beképzelt vagy buta mivel úgyse beszélgetni akar vele meg bemutatni a szüleinek. Aki kapcsolatra keres lányt annak már nem csak a külső fog számítani. Amúgy meg ne hidd már hogy ezek közül a pasik közül mindegyik normális, nagy részük ugyan olyan beképzelt és felszínes mint azok a lányok.
2017. szept. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Sunshinedoll ***** válasza:
28%
Valakinek nagyon savanyú a szőlő :D
2017. szept. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nem "a fiúknak", hanem "egyes fiúknak". Hogy a többiek nem fognak maguktól odamenni hozzád? Hát, ez van...
2017. szept. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 De La Cruse ***** válasza:
Nem tetszenek de mivel beképzeltek ezért könnyű őket megdugni.
2018. jan. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!