Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nők, szoktatok irigykedni nálatok jóképűbb/szebb/csinosabb férfi/nőtársaitokra?

Figyelt kérdés
Vannak olyan dolgok, amiért szívesen lennétek a helyükben?

2017. szept. 13. 10:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Másból sem áll az életem...
2017. szept. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Külső terén elég jól vagyok eleresztve, tehát nem sűrűn találtam okot irigykedésre. Volt viszont egy kollégám, akinek az éleslátása mindig lenyűgözött. Irdatlan ismeretanyag, és ezen ismeretek szükség szerinti összekapcsolása jellemezte a pasit. Én mindig belebotlottam a ténybe, hogy minél többet tudok, annál inkább rájövök, hogy milyen szánalmasan kevés is valójában ez az ismeretanyag, ő meg úgy tudta alkalmazni a tudását, mintha nem lennének rések rajta.
2017. szept. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Sunshinedoll ***** válasza:
92%

Nem. Az, hogy valaki szép, nem jelenti azt, hogy én nem vagyok szép.

Persze, nyilván van olyan, hogy óó, de szép lábai vannak, nekem is lehetne olyan, vagy hasonló, de nem forgok ezen 1-2 másodpercnél többet. Megcsodálom azt, ami neki, van, oszt örülök annak, ami meg nekem van :D

2017. szept. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem.


Vannak nálam szebbek, és nem akarok a helyükben lenni.


Én én vagyok, és így vagyok jól. Mindenki különböző dologban jó.

Vagy egyszerűbben fogalmazva:


Van aki szebb, van, aki jobb, de olyan nincs aki én vagyok.

2017. szept. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

nem, nem ismerem a szó jelentését sem.

szeretem magam, miért kellene irigykednem? azt se szeretem ha rám irigy valaki

2017. szept. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
19%
Az emancipuncik lepontoznak mindenkit 😂😂😂
2017. szept. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Régebben lehet, hogy előfordult, ma már nem.
2017. okt. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!