Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Buliban ismerkedés - mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban ismerkedés - mire számítsak? 19/L

Figyelt kérdés

Azt érzem, hogy a bulis ismerkedéseket valahogy senki se veszi komolyan. Szóval mintha ezek az ismerkedések csak az adott éjszak(k)ra szólnának és semmi jövőt nem képzelnének bele az ellenkező nem tagjai. Csak tényleg ez a "ragadd meg a pillanatot" hozzáállás van bennük. Jó volt. Elég volt.


Nektek mik a tapasztalataitok? Veletek volt már olyan, hogy valakivel buliban ismerkedtetek meg és komolyabb lett belőle? Vagy ezt felejtsem el?


Az a baj, hogy nem tudom, hol tudnék máshol ismerkedni. A hobbim lányos (tánc), a szakomon kb 50-50% a fiúk-lányok aránya, de valahogy ott is lányos baráti körbe kerültem mégis.


2017. szept. 15. 18:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritka, amikor bulibol komoly lesz.

Altalaban egyejszakas / tobbejszakas kalandok szuletnek

csak. Kivetel (mint az elet minden teruleten) tuti van.


Ezt gondolom magadtol is tudtad.

2017. szept. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jaaj és a legfontosabb lemaradt: nem kérek privát üzeneteket, mert nem ismerkedem neten. Nincs semmi elvi háttere, csak ismerkedtem már sokszor neten, facen, tinderen stb, de senki se fogott meg, egyszerűen meguntam. Nekem ez a netes dolog nem jön be. Ha élőben ismerkedem, annak teljesen más a varázsa.
2017. szept. 15. 18:23
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
A bulis ismerkedésnek aztán lesz varázsa...
2017. szept. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
annak sincs, legalábbis nekem a fent leírtak a tapasztalataim
2017. szept. 15. 18:33
 5/17 anonim ***** válasza:
néhány kiéhezett részeg kann hátulról a s***ednek nyomja majd a farkát "együtt táncolás" címszó alatt.
2017. szept. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

Ez ilyen újabb lányos "éhes vagyok, már hetek óta nem ettem semmit, de nem szeretem a tojást sem a sajtot sem a szalám sem a..." típusú kérdés.

Buliban ismerkedésnél arra számíts, hogy a férfiak nem életük párját mennek keresni a bulikba, hanem inkább estére egy jó numerát egy nem teljesen földön csúszó részeg csaj személyében. Kivételek persze lehetnek, de nem ringatnám bele ebbe magam.

Az meg, hogy neked semmi nem jó, sehol nem jó, senki nem jön be ismét csak a te problémád.

2017. szept. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Arra hogy jol megeroszakolnak.
2017. szept. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
társat keresek de sem élőben, sem neten sem sehol nem vagyok hajlandó ismerkedni cimű rovatunkat olvashatták
2017. szept. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ismerkedni bárhol lehet, buliban is persze, de az teljesen alap, hogy a nálad egy bulin bepróbálkozó fiúk 99%-a semmi komolyat nem akar tőled. Ha egyetemista vagy, akkor reálisan az egyetemen keresztül tudsz a legnagyobb eséllyel megismerkedni olyan sráccal, aki komolyabbat is szeretne tőled. Próbálj nyitni a fiúk felé beszélgetés szintjén az egyetemen, menj el minél több programra és ennyi.


Mondjuk egy példát férfiszemszögből. Mikor egyetemista voltam, többször mentem el az egyetemen szervezett felolvasóestekre, beszélgetésekre, előadásokra. Nagyon könnyű ismerkedni, mert ha ismert az előadó vagy vendég, akkor sokan vannak, aztán ahogy gyűlnek az emberek a program előtt, oda lehet menni valakihez, aki egyedül van és szimpatikusnak látszik. A beszélgetést is könnyű elkezdeni, mert a téma adott (az előadás, beszélgetés stb.), onnan meg már lehet haladni tovább. Ha valakivel működik a dolog, akkor esetleg egymás mellé is ültök, aztán a program után meg lehet hívni valahova vagy csak elkérni a számát és később leegyeztetni egy randit.


Ez a férfiszemszög. Tudom, te lány vagy, nem kezdeményezel, úgyhogy neked az a feladatod, hogy ott legyél, hogy valamelyik srácnak te legyél az a lány, akihez odamegy egy ilyen helyzetben.


Ha mindez egy sötét helyen van, ahol üvölt a zene, az emberek fele részeg, tömeg van, folyamatosan lökdös valaki stb, akkor ez az egész nem működik. Buliba akkor menj, ha bulizni szeretnél vagy ha alkalmit akarsz.

2017. szept. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát jólvan, na :D
2017. szept. 15. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!