Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Buliban ismerkedés - mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban ismerkedés - mire számítsak? 19/L

Figyelt kérdés

Azt érzem, hogy a bulis ismerkedéseket valahogy senki se veszi komolyan. Szóval mintha ezek az ismerkedések csak az adott éjszak(k)ra szólnának és semmi jövőt nem képzelnének bele az ellenkező nem tagjai. Csak tényleg ez a "ragadd meg a pillanatot" hozzáállás van bennük. Jó volt. Elég volt.


Nektek mik a tapasztalataitok? Veletek volt már olyan, hogy valakivel buliban ismerkedtetek meg és komolyabb lett belőle? Vagy ezt felejtsem el?


Az a baj, hogy nem tudom, hol tudnék máshol ismerkedni. A hobbim lányos (tánc), a szakomon kb 50-50% a fiúk-lányok aránya, de valahogy ott is lányos baráti körbe kerültem mégis.


2017. szept. 15. 18:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm 9-es, végre egy hasznos válasz, amiből meg tudok fogadni valami tanácsot! :)
2017. szept. 15. 19:03
 12/17 anonim ***** válasza:
:DDD BULI, bulizzni mész, nem jövőt tervezni, élsz a mának, jól érzed magad...
2017. szept. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%

Én egy buliban ismerkedtem meg a mostani barátommal.

Három barátnőmmel mentem el egy amolyan "csak csajos estére". Egész lerészegedtek a drága barátnőim velem az élen elmentek levegőzni, nekem nem szóltak. Nagyba keresem őket, de csekély mértékben érdekeltek szóval inkább elkezdtem a tömeget pásztázni, hátha akad egy partner akivel táncolhatok. (Akarom mondani baszást imitálva vonagolhatok) Egy srác épp nem táncolt. És nem is csinált (az én szemszögemből) semmit. Később mesélte, hogy èpp egy csajt fűzött. Odatipegtem hozzá kézen fogtam és berángattan táncolni. Később az este folyamán többször lekoptattam (véletlenül...). Holnap lesz az 5. Hónap, hogy együtt vagyunk.

18/l

2017. szept. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Diavolino44 ***** válasza:

Ez szorakozohelytol fugg, de a kovetkezokre szamithatsz:

-Nem megy oda hozzad nagyon senki. (Ennek oka az, hogy kulsore nem vagy eleg vonzo, vagy nagyon zarkozottnak tunsz)

- kulfoldiek mennek oda hozzad, nagyon gyors az interrakcio, s minel elobb szexet akarnak. Ezt ugyis hamar kiszurod.

- reszeg sracoknak lesz batorsaguk nyitni feletek/feled. Ebbol nem lesz minosegi beszelgetes, csak az esetek kis szazalekaban. S sokszor szexet akarnak, csak benan.

- olyan sracok mennek oda akik epphogy ittak valamit, vagy semmit, s ismerkedni akarnak, ebbe tartozom en, azert veszelyes ez a kategoria, mert pl. en pontosan tudom, hogy szexet akarok, s az itt levo sracok 99%-a nem fog tudni egy ertelmes beszelgetest osszehozni, mivel nincs benne gyakorlatuk, vagy reszegek. Igy iszonyatosan gyorsan ki fogok tunni a tomegbol.

2017. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Azt érzem, hogy a bulis ismerkedéseket valahogy senki se veszi komolyan."


Okkal. Ha kapcsolatot keresnék, én sem buliban keresném. Bocs.

2017. szept. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

hát ugye olyan pasit kell találnod, aki szintén komoly kapcsolatot keres.


Most az tuti, hogy bulizni is megy az ilyen típusból, de ők is úgy vannak vele, hogy ott vagy ribik vannak, vagy pedig csajtársaságok, akiknek a tagjai együtt szórakozni vannak ott. Tehát próbálnak ismerkedni, de reménytelen.


Tehát igazándiból ha buliban szeretnél, akkor szerintem fiú társasághoz kellene menned barátkozni, köztük lehet olyan, mint akit keresel.


Szóval mindenképp be kell vetni mást is. Egyik legjobb, ha ismerősök ismerőseit ismered meg, vagy munkahelyen/suliban, nem csak szaktársaid vannak :)

szóval nem gáz kezdeményezni, és ha bulis típus vagy-extrovertált, akkor úgy gondolnám, hogy ez nem is okozhat gondot neked!


vélemény?

2017. szept. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A tánc az miért lenne lányos? Évezredek óta űzik lányok is, fiúk is. Vagy nálad kimerül a hip-hip tánccsoportban? Ha a társastánc is érdekel, ajánlom a dance coctailt. Ma indul 6-kor a IV-ben. :)
2017. szept. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!