Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek olyan pasival, aki egyszerűen fél a vezetéstől?

Figyelt kérdés
Tavaly a forgalmi is csak harmadjára lett meg (KRESZ vizsgát kimaxoltam, mert amúgy okos és egyetemista vagyok) és akkor óriási kő esett le a szívemről, hogy megszámolhatatlan pótóra és vizsgadíj befizetés után soha többet nem kellett az oktatómat látnom és megkönnyebbülten vettem tudomásul, hogy soha többé nem kell a tanulósofőrökre erőltetett ostoba szabályoknak (stop táblánál kétszeri megállás/spártai szigorral a külső sávban/minden hülye manővernél azonnal index) megfelelnem és majd úgy vezethetek ahogy akarok. Csak sajnos ez a kezdeti lelkesülés és zöldfülű lázadó fellángolás a visszájára fordult, ugyanis annyira megkönnyebbültem amikor meglett a jogsim, hogy egy ideig nem is akartam autóba ülni. Gondoltam magamban: "papír a zsebben, most kicsit hagyjatok nyugton és egy ideig kormányt nem akarok látni". Aztán teltek a hónapok, "na majd most...áh de nincs kedvem meg most nem akarok stb." és most 1,5 éves jogsival a kezemben ott tartok, hogy nem merek beülni a kocsiba, mert nincs önbizalmam és félek, hogy elcsapok egy gyalogost, nekirántom valakinek a kocsit vagy pirosnál lefulladok és rámtőr a pánik, miközben mindenki a fejemet akarja. Max egy automatába mernék beülni, de arra nincs pénzem. Ti összejönnétek-e egy ilyen pasival? Ha igen, akkor azt is írjátok le, hogy miért és nektek hogyan sikerültek anno a kezdeti lépések. Egy kort is írjatok és NAGYON FONTOS, hogy áruljátok el, milyen kocsit vezettek. Utóbbi nagyon fontos lenne. Köszi.

2017. szept. 15. 19:42
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
#20: Hát igen, az automata egy más dimenzió.
2017. szept. 18. 17:06
 22/22 anonim ***** válasza:

Hát nem vagyok lány, de sok lány írja nem kell kocsi. Ok pesten nem... bár múltkor voltam a Symában koncerten azt gondoltam Nyugatihoz pikk pakk el lehet jutni szombat éjfél körül onnan hát nagyot csalódtam a híres pesti közlekedésben! Egyik barátnőmnél se volt elvárás az autó,de azért kis idő után mindegyik megszerette...nem kellett cipekednie bevásároláskor, el tudtunk menni szórakozni, kirándulni nem kellett koszos vonaton putrisok közt utazni. Tőlünk pestre 2-3 embernek olcsóbb autóval menni mint ICvel!

Nincs pénzed autómatára 90 es években kb. minden 25ödik autó autómata volt, vagy jettronik easytronic váltós (toyota yaris ami egy viszonylag megbízható kisautó).

Írod az anyagi felelősséget,kezdő sofőrnek egy olcsóbb autó való egyértelmű!Meghúzod és akkor mi van? Neki mész valakinek parkolás közben?) ott a felelősség biztosítás...

Valszeg rossz oktatód volt, aki elvette a kedved a vezetéstől sajnálom.

De amikor megérzed az ízét hogy te uralod a gépet nincs annyi kötöttséged bármikor bárhová mehetsz nem ázol fázol az csodás.

Egy tgk sofőr!

2017. szept. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!