Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, szerintetek az nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek az nagyon nagy hátrány ismerkedésben ha kevesebbnek nézek ki mint amennyi vagyok?

Figyelt kérdés

Múltkor a dohányboltban elkérték az igazolványom, pedig már 20 éves vagyok. És amikor autót vezetek akkor is sokaknak megáll a tekintetük, gondolom azért, mert azt hiszik, hogy jogsi nélkül vezet.

Sosem volt még barátnőm. Lehet hogy ez is az oka annak, hogy sosem volt, mert fiatalabbnak tűnök? (valószínüleg más oka is van, de szerintem ez is közrejátszik:/)

Üdv

20f


2017. szept. 17. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Igen! Egy férfi legyen érett, férfias. Ne pedig kisfiús!
2017. szept. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Nézd, ez attól függ, hogy kinek mi jön be. Számtalan lánynak jön be a kisfiús arc, illetve előnyödre válik ez még majd 30-as, 40-es korodban, szóval semmiből nem maradsz ki, csak mert fiatalabbnak nézel ki a korodnál. Bár személy szerint nekem mindig a tőlem idősebbek jöttek be, akiknek kifejezetten férfias arcuk volt. Mondjuk egy 10-essel idősebb is vagyok tőled, illetve párkapcsolatban élek, szóval csak elméleti síkon válaszoltam meg a kérdésedet a saját szemszögemből.
2017. szept. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem valoszinu, hogy ez az oka. Tolem is (26 no) es a baratomtol is (25 ferfi) gyakran kernek igazolvanyt dohanyboltban, megis van baratnoje. Eleve sokat nem jelent, dohanyboltosoknal inkabb az eladotol fugg, mennyire paras, hogy elkeri-e vagy sem, mert durva buntetesek vannak, ha veletlenul 18 alatti probavasarloba fut bele. Ez ritkan szol annak, hogy valaki valoban nem nez ki 18-nak se.
2017. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

19-20-22 évesen igen


35-38 évesen előny lesz majd

2017. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, fiatalon igen. Tőlem 23 évesen kérik el a személyit és sokan mondják, hogy nagyon kisfiús vagyok. Amúgy nem vagyok ronda, magas vagyok, de rengeteg 18-23 éves utasít el, mert nem vagyok eléggé férfias kinézetű.


Szóval a fiatal lányoknál, illetve a szintén kislányos kinézetű lányoknál vannak sikereim. Ezzel tudod mi a baj? Hogy aki férfias kinézetű, annak meg minden fajta nőnél van sikere. (Mint jó néhány jó barátomnak is)

De mindegy, azért igyekszem túltenni magam rajta. Igazából ez a tanácsom, hogy szintén nagyon fiatal arcú lányoknál próbálkozz, illetve hogy ha 20 évesen nem nézel ki 18-nak, akkor semmi gond ha középiskolás lányoknál is próbálkozol, lemenve akár a 16 éves korig.


És nekem viszonylag sok lány volt az életemben, barátnők is voltak, szerelmesek is voltak már belém, úgyhogy önmagában nem csak ez számít. Mással is gond van nálad.

23/f

2017. szept. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 29 éves vagyok. De mindenki 18-19 évesnek hisz, mond.

Szerintem ez jó dolog! :)

29/N.

2017. szept. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!